STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená v Česku - Jižní Morava

Jižní Morava je kraj vína a cyklostezek a nabízí spoustu nádherných míst, kde můžete se svou rodinou prožít aktivní dovolenou. Ať už hledáte luxus, nebo levné ubytování za super ceny, tak na Jižní Moravě najdete vše. Vybírat můžete z nabídky kvalitních hotelů s wellness službami, penzionů, apartmánu, chat a chalup.

Mezi cyklisty je velmi oblíbená oblast v okolí Pálavy. Hustá síť cyklostezek vede malebnou vinařskou krajinou a okolní vinné sklípky lákají k zastávce. Mezi nejoblíbenější trasy patří ty v Lednicko - Valtickém areálu a o okolí Znojma.

Centrem vodních sportů a cílem milovníků windsurfingu a kiteboerdingu jsou Mušovská jezera, která se nechází nedaleko Pálavy. Najdete zde půjčovnu a školu windsurfingu i půjčovnu paddleboardů a šlapadel. Rodiny s malými dětmi mohou relaxovat u umělě vytvořených lagun. Oblíbeným místem pro trávení letní dovolené je také okolí Vranovské přehrady nedaleko Znojma

Na Jižní Moravě je také mnoho hradů a zámků, které vás zavedou do historie. Kulturním centrem je Brno. Hned kousek za Brnem se rozkládá oblast Moravského krasu s vyhledávanými Punkevními jeskyněmi a propastí Macocha.

Dovolenou na Jižní Moravě můžete pořídit za super ceny. Tak se nenechte dlouze přemlouvat a rezervujte si svoji dovolenou na Jižní Moravě za výhodné ceny levně. Porovnejte si nabídku ubytování na Jižní Moravě a vyberte si dle vašich přestav - na dovolena.cz najdete nabídku hotelů, penzionů, chat i chalup.

  Základní informace

  Stát: Česká republika
  Hlavní město: Praha
  Jazyk: čestina
  Mezinárodní předvolba: + 420
  Měna: CZK
  Napětí el. proudu: 230 V, adaptér není nutný
  Dovolená Česká republika | STUDENT AGENCY

  Nejoblíbenější hotely na Jižní Moravě se snídaní i polopenzí

  Stahuji data