STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský resort Ensana Svoboda: Fit týden zdraví

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský resort Ensana Svoboda: Fit týden zdraví

Neoficiální popis ubytování

Lázeňský resort Ensana Svoboda

Lázeňský resort Svoboda leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou. Celý resort prošel rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou a nachází se v ní také Josefův pramen k pitné kúře. Hosté jistě ocení nový bazén whirlpool, saunu a parní lázeň přímo v resortu.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu komfort se soc. zařízením, fénem, TV, telefonem, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením k internetu. Další možnost ubytování je v dependanci Labe v pokojích typu standard, které jsou vybaveny soc. zařízením, fénem, TV, telefonem, minibarem, trezorem a Wi-Fi připojením k internetu. Dependance se nachází v bezprostřední blízkosti kolonády a Zpívající fontány asi 200 m od lázeňského resortu Svoboda, kde hosté docházejí na procedury a stravování.

Gastronomie

Hosté mají k dispozici stylovou restauraci, která nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně dietního menu. Snídaně a večeře s podávají formou bufetu, obědy jsou servírované se salátovým bufetem.

Wellness a procedury

Ordinace lékařů a léčebné oddělení se nachází v Palladio Spa Centru, která využívá léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, slatinné obklady, suché plynové koupele aj. Najdete zde také Josefův minerální pramen k pitné kúře. Od května 2019 hosté jistě ocení také nový bazén (12 x 6 m), whirlpool, saunu a parní lázeň přímo v resortu.

Parkování

Bezplatný vjezd do lázeňského území k lázeňskému hotelu je povolen pouze v den příjezdu a v den odjezdu a to při předložení potvrzení rezervace. V jiné dny je možné zakoupit povolení k vjezdu přímo v parkovacích automatech. Své vozidlo můžete zaparkovat na centrálním městském parkovišti za poplatek cca 150 Kč/den.

Zvířata

Pobyt s pejskem (malou rasou) hotel umožňuje za poplatek 300 Kč/noc, platba na místě. Psi nesmí do restuace, léčebného oddělení a ostatních společenských prostor hotelů.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.