STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lesana

Česká republika, Krkonoše, Spindleruv Mlýn

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lesana

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Hotel se nachází v místní části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně a je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Hotel je svým vybavením a službami vhodný pro rodiny s dětmi.
Lyžování
lyžařská škola, dětský vlek u hotelu, půjčovna lyžařského vybavení. Lyžařský areál Špindlerův Mlýn 1 km, Skiareál Labská 2 km.
Koupání
hotelový bazén s protiproudem, dětský bazén s vodopádem. Aquapark Špindlerův Mlýn 2,5 km.
Vybavení
restaurace s krbem, dětský koutek v restauraci, letní terasa, lobby bar, internetová kavárna, wellness centrum (bazén s protiproudem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice, whirlpool, finská sauna, parní lázně, solárium, možnost masáží), 3 dětské koutky, herní místnost s playstation konzolemi, biliár, kolárna, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, půjčovna horských kol, venkovní hřiště s trampolínou a houpačkami, parkoviště. WiFi internet v restauraci a recepci ZDARMA. Dobíjecí stanice pro elektromobily před hotelem.
Cena zahrnuje
Ubytování: 2, 3, 4 a 5-lůžkové pokoje: hygienické zařízení, fén, telefon, minibar, trezor, WiFi internet. Stravování: polopenze.
Balíčky-programy
WELLNESS BALÍČEK ZIMA: 2x/3x/4x/5x/7x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 1.1.-17.3.2024. WELLNESS BALÍČEK JARO: 2x/3x/4x/5x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 17.3.-30.6.2024. WELLNESS BALÍČEK LÉTO: 2x/5x/7x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 30.6.-1.9.2024. WELLNESS BALÍČEK PODZIM: 2x/3x/4x/5x ubytování s polopenzí, vstup do wellness s bazénem s protiproudem a do dětského bazénu, vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17 hod), 1 hodina biliáru na pokoj za pobyt, parkování u hotelu. Pobyt lze uskutečnit v období 1.9.-22.12..2024.
Další služby
Ubytování a polopenze. Další služby dle zvoleného typu balíčku.
Speciální nabídka
Možnost zapůjčení cestovní postýlky, židličky na jídlo, schůdky k umyvadlu, vaničky, dětské chůvičky, ohřívače lahviček pro miminka,…
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy za poplatek 200 Kč/noc. Minimální délka pobytu a nástupní dny dle zvoleného typu pobytu/balíčku. V místě pobytu se hradí pobytová taxa (poplatek z pobytu) 30 Kč/os/noc.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.