STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident

Česká republika, Slavkovský les, Karlovy Vary

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (27 m²): Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, trezor, župan, pantofle, rychlovarná konvice, Wi-Fi
b) 2 - lůžkové pokoje LUX (28 - 32 m²): Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, trezor, župan, pantofle, rychlovarná konvice, klimatizace, Wi-Fi. Některé s možností přistýlky - cena a kapacita na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, hotelová restaurace s galerií výtvarného umění, Lounge bar - místo, kde často a rád sedával prezident Václav Havel s manželkou Dagmar, hotelová Terasa smyslů, konferenční místnost, parkoviště, výtah, Wi-Fi

BALNEO PROVOZ:
Wellness resort
- 15-ti metrový plavecký bazén, saunové a parní kabiny, biosauna, finská sauna, tepidárium s himalájskou solí, ledová kašna, zážitkové sprchy, ochlazovací bazén, který je doplněn teplým masážním bazénem s minerály karlovarského Vřídla
Privátní SPA Suity - vychutnejte si neopakovatelné chvíle klidu a soukromí v privátních Spa Suitech. Zlatý Rassoul přináší pro celé Vaše tělo kosmetický efekt peelingu přírodními bahny a jíly z různých koutů světa. Královský Hammam nabízí uvolnění a relaxaci v mramorové parní kabině, ruské sauně ze severské Kelo borovice a relaxační zóně s plápolajícím krbem. Spa Suity vybízejí také k romantické přísadové koupeli pro dvě osoby
Floating - teplý slaný bazén se salinitou Mrtvého moře (Vaše tělo, mysl a duše se ocitnou v beztížném stavu klidu a harmonie. Vše se zastaví. Zvukové a světelné efekty působí na vaše podvědomí, dochází k dokonalému uvolnění, nastupuje hluboká relaxace a regenerace Vašeho organismu. Tento stav nelze popsat, ten musíte zažít!)
Kosmetická péče Dr. Babor - exkluzivní kosmetickou péči pro tělo i obličej tradiční přírodní kosmetikou BABOR (v nabídce je široká škála procedur včetně peelingu, vitamínové masky, anticelulitního ošetření. Naše profesionální kosmetičky nabízejí také ošetření moderními technologiemi- laser, dermabraze či galvanika
Fitness centrum
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.

VÁNOČNÍ DŮM - místo, které Vás vánočně naladí
- v městské části Doubí, kde se nevelký zámeček nad řekou Ohří stal branou do jiného světa. V něm vás bude provázet vůně purpury, třpytivé vánoční ozdoby, postavičky z betlémů, adventní věnce a známé tóny vánoční hudby
- součástí Vánočního domu je MUZEUM MEDVÍDKŮ, které čítá kolem 12 tisíc exponátů a může se pyšnit jako největší sbírka v České republice zapsána v "České knize rekordů"
- můžete strávit příjemné chvilky posezením v kavárně - nejsladší a nejvoňavější část Vánočního domu v obklopení medvídků

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka se stejnou formou stravy jako dospělý ZDARMA !
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový bazén.

Centrum vodních sportů KV ARENA (5,2 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.
Přírodní koupaliště ROLAVA (5,2 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
u hotelu - 750 Kč / auto / noc


Garáž má omezenou kapacitu, je určitě potřeba rezervovat předem. Další možnost parkování - parkovací dům, cca 350 m od hotelu.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NENÍ POVOLEN.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Luxury Spa&Wellness Hotel PREZIDENT se nachází v malebném centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Díky výborné poloze hotelu se v rámci svého volného času můžete vydat poznávat kulturu, městské památky a procházet se na čerstvém vzduchu. Moderně vybavené prostorné pokoje a suity tohoto nově vystaveného nejmladšího karlovarského hotelu nabízejí veškerý komfort.
Nepřehlédněte
Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní následující den.
Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po E48 do Karlových Varů, V Karlových Varech směr k Vřídelní kolonádě, kolem náměstí Svobody, hotel se nachází na ulici Moravská. Parkování u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Karlových Varů, odtud MHD odtud MHD autobusem do zastávky "LIBUŠINA" (350 m od hotelu)

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobusem do zastávky "LIBUŠINA" (350 m od hotelu)
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT (min. délka pobytu 2 noci, nástup libovolný)

- ubytování s bufetovou snídaní
- welcome drink v Lounge baru hotelu Prezident
- zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu
- volný vstup do Wellness Resortu hotelu Prezident (bazén, saunaland a fitness)
- Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (3 dny / 2 noci, nástup PO, ÚT, ST, NE), nelze zakoupit v termínech 9.4. - 12.4. a 1.7. - 8.7.2023
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí - sklenička Prosecca na uvítanou - zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu - 1x láhev Bohemia Sekt na pokoj Procedury: - 1x návštěva unikátního privátního sauna suitu "Zlatý Rassoul", - 1x společná relaxační přísadová koupel pro 2 osoby + 1x láhev Bohemia Sekt + 1x mísa s ovocem na pokoj - 1x klasická částečná masáž pro každou osobu - volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident - volný vstup do bazénu a fitness (8:00-21:00) - volný vstup do saunalandu - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00-21:00, středa, sobota a neděle 9:00-21:00) - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
ROMANTIKA PRO DVA víkend (3 dny / 2 noci, nástup PÁ, SO), nelze zakoupit v termínech 9.4. - 12.4. a 1.7. - 8.7.2023
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí - sklenička Prosecca na uvítanou - zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu - 1x láhev Bohemia Sekt na pokoj Procedury: - 1x návštěva unikátního privátního sauna suitu "Zlatý Rassoul", - 1x společná relaxační přísadová koupel pro 2 osoby + 1x láhev Bohemia Sekt + 1x mísa s ovocem na pokoj - 1x klasická částečná masáž pro každou osobu - volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident - volný vstup do bazénu a fitness (8:00-21:00) - volný vstup do saunalandu - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00-21:00, středa, sobota a neděle 9:00-21:00) - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
WELLNESS Á LA CARTE v týdnu (4 dny / 3 noci, nástup PO, ÚT, NE, nelze zakoupit v termínech 9.4. - 12.4. a 1.7. - 8.7.2023
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - sklenička Prosecca na uvítanou - zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu - 3x procedury na osobu za pobyt dle vlastního výběru (viz seznam níže) - volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident - volný vstup do bazénu a fitness (8:00-21:00) - volný vstup do saunalandu - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00-21:00, středa, sobota a neděle 9:00-21:00) - Wi-Fi Procedury na výběr (nutno upřesnit max. 7 dní před příjezdem): • klasická částečná masáž • relaxační přísadová koupel (vinná, pivní nebo konopná) • masážní koupel "welnea" • perličková koupel • hydrojet - masážní lůžko • lymfodrenáž • oxygenoterapie • parafín na ruce • inhalace
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
WELLNESS Á LA CARTE víkend (4 dny / 3 noci, nástup PÁ, SO), nelze zakoupit v termínech 9.4. - 12.4. a 1.7. - 8.7.2023
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - sklenička Prosecca na uvítanou - zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu - 3x procedury na osobu za pobyt dle vlastního výběru (viz seznam níže) - volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident - volný vstup do bazénu a fitness (8:00-21:00) - volný vstup do saunalandu - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00-21:00, středa, sobota a neděle 9:00-21:00) - Wi-Fi Procedury na výběr (nutno upřesnit max. 7 dní před příjezdem): • klasická částečná masáž • relaxační přísadová koupel (vinná, pivní nebo konopná) • masážní koupel "welnea" • perličková koupel • hydrojet - masážní lůžko • lymfodrenáž • oxygenoterapie • parafín na ruce • inhalace
PROGRAMOVÝ POBYT č.6
LÉČEBNÝ PROGRAM LIGHT (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování - 1x sklenka Prosecca na přivítanou - 6x bufetová polopenze Program léčení: • vstupní lékařská prohlídka • sestavení individuálního plánu pitné kúry léčivých minerálních pramenů • 5 léčebných procedur a 1 aktivní procedura (nordic walking nebo aquagymnastika) na osobu/pobyt dle lékařského předpisu - zapůjčení županu po celou dobu pobytu - pantofle - možnost využití lehátek na hotelové terase - denně volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident - bazén a fitness (8:00 21:00) - saunaland - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00 21:00) - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.7
POST COVID PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)

- 7x ubytování
- 1x sklenka Prosecca na uvítanou
- 7x bufetová polopenze
Program léčení:
• vstupní a závěrečná lékařská prohlídka
• sestavení individuálního plánu pitné kúry léčivých minerálních pramenů
• 18 léčebných procedur dle konzultace s lékařem (inhalace, oxygenoterapie, masáž pro uvolnění svalstva, lymfodrenáž, biolampa na hrudník, krk nebo čelní dutiny, konopná relaxační koupel, hydroxer, hydrojet, suchá uhličitá koupel, skupinová dechová cvičení s terapeutem),1x Life test, fytoterapie v kapkách, vitamín C a D,
- zapůjčení županu po celou dobu pobytu
- pantofle
- možnost využití lehátek na hotelové terase
- denně volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident
- bazén a fitness (8:00 21:00)
- saunaland - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00 21:00)
- Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.8
LÁZNĚ NA 4+1 NOC ZDARMA (6 dní / 5 nocí, nástup NE)

- 5x ubytování
- 1x sklenka Prosecca na uvítanou
- 5x bufetová polopenze
Program léčení:
• vstupní lékařská prohlídka
• sestavení individuálního plánu pitné kúry léčivých minerálních pramenů
• 5 léčebných procedur a 1 aktivní procedura (nordic walking nebo aquagymnastika) na osobu/pobyt dle lékařského předpisu
- zapůjčení županu po celou dobu pobytu
- pantofle
- možnost využití lehátek na hotelové terase
- denně volný vstup do Wellness Resort hotelu Prezident
- bazén a fitness (8:00 21:00)
- saunaland - parní kabina, tepidárium s terapeutickou solní inhalací, finská sauna, aroma sauna (13:00 21:00)
- Wi-Fi
CELKOVÁ KAPACITA
50 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
50,- Kč/ osoba/noc ( starší 18 let)
AKČNÍ NABÍDKA
● VLASTNÍ BAZÉN A BALNEO PROVOZ
● MFF KARLOVY VARY 2023 30.6. - 8.7.2023
URČITĚ OCENÍTE
JEN 2 HODINY Z PRAHY A UŽ RELAXUJETE VE VARECH !

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident vznikl díky snaze využít nepřeberné zkušenosti a znalosti jeho zakladatelky MUDr. Milady Sárové v oblasti lázeňské léčby. Díky své dlouholeté praxi získala jedinečné know-how v předpisu té nejoptimálnější podoby pitné kúry minerálních pramenů, jejichž léčivou sílu uznává nadevše a preferuje je jako přírodní a organismu nejpřirozenější lék.

MUDr. Milada Sárová je celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti balneologie, je členkou řady mezinárodních odborných společností a přednášela na mnoho konferencích od USA po Japonsko. Mezi její významné klienty patřili prezident Václav Havel, prezident Michail Sergejevič Gorbačov, režisér Ivan Passer, herci Ben Kingsley, Gérard Depardieu, Josef Somr, Dagmar Havlová, Zuzana Vejvodová, režisér a fotograf Matej Mináč, dirigent a skladatel Kryštof Marek, významný hudebník Josef Vejvoda, legendární český dirigent Václav Hybš a řada dalších.