STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pension Mašek

Česká republika, Západní Čechy, Západočeské lázně

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pension Mašek

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Pohoda, klid a relaxace v klidné části města Cheb. Ubytování vhodné pro aktivní odpočinek stejně jako pro rodinnou dovolenou. V areálu je k dispozici dětské hřiště pro malé i velké (houpačky, pískoviště), penzion nabízí různé sportovní aktivity. K penzionu patří také Bistro "U Šneka", kde se točí pivo Bernard, podávají jednoduché občerstvení jako ciabatty, saláty ovocné i zeleninové, toasty.
Poloha
Příjemný rodinný Penzion Mašek se nachází ve vilové čtvrti cca 20 minut pěšky od centra města Cheb, a přesto na dosah přírodě. Je jen 1 km vzdálený od vrcholku Zelená hora. Malebné centrum města Chebu se nachází asi 2 km od penzionu, do centra se můžete vydat po cestě pro pěší, která vede podél přehrady Skalka a řeky Ohře. V Chebu si můžete prohlédnout historické památky tohoto města ( Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům - Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další). Před budovou staví autobus a vlakové nádraží je vzdálené 300 metrů.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
jídelna (stolování, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), venkovní posezení, zastřešená terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, půjčovna holí pro Nordic Walking, bistro U Šneka, pro děti - strava, postýlka, hřiště, sedačka na zadní nosič kola; akceptace platebních karet.
VYBAVENÍ POKOJŮ
Zelený pokoj, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), kuchyňský kout, TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový. Žlutý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma). Oranžový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), TV, Wi-Fi (zdarma). Modrý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do ulice. Studio 1, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady. Studio 2, s možností přistýlky pro 3 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady.
Stravování
vlastní strava, za příplatek snídaně (servírovaná), na místě možno dohodnout i večeře či jiné občerstvení.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, pétanque, Nordic Walking, Kneippův chodník u penzionu, plochy pro sportovní využití (basketbal. koš, ruské kuželky, pétangue a míčové hry), značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přehrada Skalka na Ohři (300 m).
CENA ZAHRNUJE
ubytování, parkování.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, stravování, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.