STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Studánka

Česká republika

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Studánka

Neoficiální popis ubytování

Popis
V letovisku Studánka se snoubí příroda, zdraví, komfort, relaxace, možnost aktivního odpočinku a gastronomické zážitky. Hotel je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou, města s bohatou historií i současným společenským životem. V klidném, romantickém prostředí, s výhledem do zeleně. Pohádkové místo sloužilo již od 17. století k lázeňským a rekreačním účelům a uspokojí i požadavky dnešní moderní společnosti. Svou architekturou zapadá nově vystavěný hotel do krásného přírodního prostředí a nabízí již v minulosti ceněné trumfy - léčivou vodu, okolní přírodu, příznivé klimatické podnebí, ale i moderní možnosti relaxace s využitím nejmodernějších wellness technologií. Můžete relaxovat v bazénu a vířivce, absolvovat zkrášlovací procedury a masáže nebo vyrazit pěšky do přírody, na koně, brusle či výlet za krásami a památkami tohoto kraje.
Sportovní vyžití
možnost sportovního vyžití se nabízí na nedalekém multifunkčním hřišti. Umělý travnatý povrch je vhodný pro tenis, volejbal, nohejbal a další míčové hry. Sportovní potřeby jsou k zapůjčení na recepci hotelu.
Wellness
V příjemném prostřední můžete využít širokou nabídku wellness & spa procedur. Ať už se jedná o kosmetiku či pedikúru nebo bazén a saunu. Vyzkoušet můžete také léčebný účinek soli a slunečních paprsků, případně protáhnout tělo v hotelovém fitness studiu. Wellness program začíná již v den příjezdu.
Strava
V hotelové Madlenčině restauraci pro vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M.D.Rettigové a vegetariánskou a bio stravu. Při přípravě jídel používají pouze čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů. Díky nejmodernějším technologiím, které mají k dispozici, pro vás vždy připraví jídlo té nejvyšší kvality. V suterénu hotelu je vinárna "Pod Studánkou" s přímým venkovním vstupem na parkoviště. Hotelová vinárna je jediným prostorem na hotelu, kde je povoleno kouření. Nabízí 55 míst k sezení s denním světlem a čtyřmi boxy k sezení. Kavárna s terasou nabízí příjemné posezení u kávy, nejen pro rodiče. Pořádají se zde abiturienské večírky, klubové akce, grilování. Děti naleznou zábavu na dětském hřišti pod terasou nebo v lanovém parku, který je součástí hotelu.
Typ ubytování
Ubytování v hlavní budově kategorie **** 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky , každý pokoj má svůj název, který se váže k místní legendě. Vybrat si můžete např. pokoj Vodník, Říší báječin, U koček, Hruška, dvouložnicové apartmá Sv. Hubert, Prezidentské apartmá Panna na jelenu a mnoha dalších Ubytování v depandanci kategorie *** se nacházejí ve Vile. Hostům je k dispozici moderní sociální zařízení, LCD televizor, trezor, minibar a bezdrátové připojení k internetu.
Balíček relax pro ženy zahrnuje:
2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu nebo depandanci přivítání na pokojin malým dárkem 2x polopenze (snídaně, večeře) volný vstup do hotelového realaxačního bazénového centra - vodní svět relaxační bazén s protiproudem a masážním lehátkem, chrlič vody s vodotryskem 28 C vířivá vana pro 6 osob - hydromasážní trysky, osvětlení, teplota 36 C Kneippův cchodník - masáž chodidel ve střídavé teplé a studené vodě 1x Saunový svět 60 minut - finská sauna 80 C nebo 100 C 1x 30 minut - odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem 1x aroma koupel v hydromasážní perličkové vaně 20 minut 1x 30 minut pleťová maska ve wellness, dle nabídky 1x 40 minut zábal - černé bahno z Mrtvého moře nebo baleno rašelina pitný režim během procedur župan k zapůjčení po celou dobu pobytu parkování v letovisku Studánka
Povinný poplatek
pobytován taxa 21 Kč / osobu / den (platba na místě)
Fakultativní poplatek
malý pes 300 Kč / noc (platba na místě) vyžádání v CK Možnost prodloužení pobytu s polopenzí za příplatek + 1460,- Kč/osoba a noc

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.