STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmány Marco

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmány Marco

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Název hotelu
Apartmány MARCO
Poloha
malá rodinná vilka nacházející se v rezidenční části letoviska pouhých 100 m od pěkné oblázkové pláže, cca 200 m od centra letoviska
Ubytovaní
prostorný čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se nachází v prvním patře domu. Apartmán má dvoulůžkovou ložnici, prostornou obývací kuchyni s dvoulůžkem (s možností další přistýlky) a dobře vybavenou kuchyň, vlastní soc. zařízení (SWC) a balkon s posezením. Klimatizace za příplatek 5,- Euro za den
Vybavení
Wi-Fi zdarma, parkování před vilou bezplatně
Stravování
vlastní, možnost zajištění stravování v místní restauraci
Pláž
Pláž: oblázková cca 100 m od vily s pozvolným vstupem do moře, na pláži jsou sprchy a plážové kavárničky
Upozornění
jednolůžkový pokoj + 450,- Kč/noc
Náš názor
pěkné apartmány pro rodiny s dětmi v klidném letovisku, doporučujeme!
Cena autobus/osoba zahrnuje
dopravu autokarem, ubytování a případně přiobjednanou stravu, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena u autobusové dopravy nezahrnuje
komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)
Cena autem/osobu zahrnuje
ubytování, služby delegáta
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)
Obecně pobytová akce
Apartmány MARCO Poloha: malá rodinná vilka nacházející se v rezidenční části letoviska pouhých 100 m od pěkné oblázkové pláže, cca 200 m od centra letoviska Ubytování: prostorný čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se nachází v prvním patře domu. Apartmán má dvoulůžkovou ložnici, prostornou obývací kuchyni s dvoulůžkem (s možností další přistýlky) a dobře vybavenou kuchyň, vlastní soc. zařízení (SWC) a balkon s posezením. Klimatizace za příplatek 5,- Euro za den. Povlečení a malý ručník na osobu je na místě k dispozici. Vybavení: Wi-Fi zdarma, parkování před vilou 3,-EURO/noc