STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Apartmány Unija

Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Apartmány Unija

Neoficiální popis ubytování

Unije apartmány

Apartmány Unije se nacházejí v turistickém středisku Duga Uvala v klidné oblasti cca 250 metrů od moře. Leží ve svahu obklopeném zelení, cca 25 km od Puly. Apartmány Unija Duga Uvala jsou rodinným podnikem s více než 50 apartmány.

Nabízíme zde apartmány typu 1 (Ulika 4) pro 4-5 osob, o rozloze 42 m2, mají 1 ložnici umístěnou na otevřené galerii + rozkládací lůžka v obytné místnosti s kuchyní. Dále pak 8 apartmánů typu 2 (Ulika 5) pro 4-6 osob, o rozloze 50 m2, mají oddělenou dvoulůžkovou ložnici + rozkládací lůžka v denní místnost s kuchyní (3 rozkládací pohovky). Všechny apartmány jsou kompletně vybavené, mají SAT/TV, klimatizaci, WI-FI, balkon, k vybavení kuchyně patří mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.


Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti a neplavce), zde je i možnost vodních sportů a půjčovny šlapadel.
Více než 50 apartmánů pouhých 200 metrů od pláže. Ve zdejších prostorách je také obchod a kavárna.
Hostům jsou k dispozici služby jako recepce, uschování klíčů, vítání hostů a úklid apartmánů.
Uvala má několik krásných pláží, sportovišť a restaurací.

Ze čtyř zátok na východní Istrii je Duga Uvala zdaleka nejkrásnější a je obklopena středomořskou vegetací a úchvatnými plážemi.

Destinace

Duga Uvala leží v zátoce Vinjole, 3 km jihovýchodně od obce Krnica; na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova. Zde postavené středisko bylo uvedeno do provozu v r. 1991, o 4 roky později byl zahájen provoz i v rekreačně léčebném středisku (v rámci hotelu Croatia). Předností letoviska je krásná nedotčená příroda v jeho okolí. Přímo v letovisku je pěkná oblázková pláž, která přechází ve skalnaté pobřeží. V okolí se nachází několik dalších pláží, obklopených borovým lesem. Sportovní možnosti proměnlivé dle místní nabídky, například šlapadla.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.