STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Crikvenica

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Crikvenica

Neoficiální popis ubytování

Crikvenica hotel

Hotel Crikvenica se nachází pouhých 50 metrů od moře, na hlavní městské promenádě, která je obklopena mnoha malými obchody a kavárnami a je dostatečně blízko všem důležitým událostem, které se v Crikvenici dějí.

V roce 2016 byl hotel kompletně zrekonstruován a dnes nabízí ubytování v 89 moderně zařízených pokojích.

Nabízíme zde tyto typy:

Standard pokoje: krásně zařízené, praktické, funkční a pohodlné pokoje s výhledem na město nebo do parku bez balkonu. Hosté mohou požádat o ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma oddělenými lůžky.

Superior pokoje: většina pokojů se nachází na straně moře a každý pokoj má balkon.

Comfort pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky ​​a balkonem s výhledem na město.

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem, Wi-Fi, klimatizaci, LCD/TV, trezor, minibar a jsou nekuřácké.

Hostům je k dispozici wellness, konferenční místnost, hotelový bar, à la carte restaurace, která spolu s prostornou krytou terasou doplňuje cateringovou nabídku hotelu Crikvenica.

Pro hosty, kteří touží po dokonalé relaxaci a osvěžení, hotel nabízí bezplatné využití prostoru na opalování s přímým výhledem na moře a ostrovy.

Dále je zde wellness and spa zóna: masáže, kosmetické ošetření, finská sauna, turecké lázně.

Hotel má výtah. Všude v hotelu je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Nedaleko je hotelovým hostům k dispozici soukromé parkoviště.

Check-in od 14:00, check-out do 11:00 hodin. Předčasné přihlášení nebo pozdější odhlášení je možné v závislosti na dostupnosti, ale musí být předem potvrzeno hotelem a bude vám účtováno

50 % z potvrzené ceny pokoje.

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus staví na autobusovém nádraží asi 400 m od hotelu. Transfer z autobusového nádraží do hotelu NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (pěší, využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).

Destinace

Známé turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než 100 let považováno za mimořádně vhodné lázeňské místo s výbornými klimatickými podmínkami, čistým vzduchem bez smogu a prašných částí. Uvádí se zde až 2500 hodin slunečního svitu v roce. Vzhledem k podnebí blahodárně působícímu na lidský organismus, více než tři kilometry dlouhým písečným plážím s mělčinou i okolí s překrásnou středomořskou vegetací je tato oblast vhodná pro všechny věkové skupiny. Historie města Crikvenica je rovněž velmi bohatá. V roce 1412 postavil vévoda Frankopan klášter v blízkosti středověkého chrámu (dnes hotel Kaštel) pro Pavlínský církevní řád. Klášter se stal centrem kultury. Později vznikl v okolí přístav a vesnice - "Crikva" ve slovanském jazyce. Takto tedy vznikl název města Crikvenica. Do Crikvenice a na ostrov Krk jezdí Češi již více než 80 let. Čeští lékaři zde ve dvacátých letech zřídili dnes nejstarší sanatorium thalasso terapie - léčbu. Městská pláž v Crikvenici je skvěle udržovaná, se sprchami, převlékárnami a je placená. Najdete tu i dostatek dalších pláží.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.