STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Green depandance

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Green depandance

Neoficiální popis ubytování

Green depandance

Hotel a jeho dependance se nachází cca 1 km od centra Vodice, od hotelu jezdí turistický vláček.

Dependence Blue & Green Imperial je nově zrekonstruované moderní ubytování s moderním designem ideální pro celou rodinu.

Nachází se 100 m od hlavní budovy, uprostřed parku s bohatou vegetací, v bezprostřední blízkosti moře, cca 50 m.

V hotelovém komplexu se nachází hlavní budova, ville a dependance -Zelená, Modrá (Blue & Green).

V hlavní budově se nachází recepce, výtah, restaurace, kavárna, aperitiv bar s terasou, obchod se suvenýry, TV místnost, fitness, otevřená terasa s barem, snack bar. Rychlé občerstvení hosté najdou na pláži.

Před hotelem a částečně u Modré dependance je bazén se sladkou vodou. Lehátka zdarma, omezené množství. Hosté mají WIFI zdarma, hosté z dependance využívají veškeré služby hotelu.

V Green dependanci nabízíme klimatizované 2lůžkové pokoje, kterou mají telefon, TV/SAT, T/WC, WIFI, miniledničku.

Pokoje nabízíme bez balkonu, s možností 3. lůžka do 12 let je rozkládací postel, která se vytahuje zpod dvoulůžka (75 cm šířka, 180 cm délka, výška postele od podlahy 11 cm) nebo přistýlka pro 12-18 let, nebo dospělou osobu v podobě rozkládací postele (80x 190 cm).

Stravování je formou polopenze: snídaně a večeře jsou švédské stoly v restauraci v hlavní budově.

Pláž je vzdálena cca 50 m, krásná oblázková pláž, ideální pro děti a neplavce, lehátka a slunečníky na pláži (za příplatek).

Sport a zábava: široká nabídka fakultativních výletů, pěkná procházka po promenádě, kde jsou kavárny, cukrárny, snack bary, letní terasy.

Odpočinek v elegantních a nově zařízených pokojích s dokonalým servisem a jedinečným gastronomickým zážitkem v bezprostřední blízkosti moře a pláže.

Ideální pro mladé lidi, kteří hledají zábavu a noční život, rovněž tak i pro celou rodinu.

Destinace

Známé turistické letovisko rozprostírající se v malebné zátoce, leží přibližně 15 km severně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a přitom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce - to je Vodice. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž tržiště s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisku rovněž nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, ani sportovní a společenské vyžití.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.