STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Sagitta

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Sagitta

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Ruskamen
Praha: 1 080 km, Brno: 860 km, Bratislava: 800 km
Poloha
Komplex hlavní budovy, přilehlých budov s apartmány a bungalovů je umístěn v zalesněném svahu přímo na pobřeží moře, cca 8 km od Omiše. Vzhledem k členitému terénu nedoporučujeme pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Pláž
Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před areálem hotelu, lehátka na pláži za poplatek (cca 3 EUR/ks).
Vybavení
Recepce, restaurace, několik barů, terasy k posezení, WiFi v areálu hotelu zdarma, parkoviště, minimarket; za poplatek trezor na recepci.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, Wi-Fi zdarma. Pokoj standard s výhledem na moře je s balkonem.
Stravování
All inclusive light zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem (nezahrnuje konzumaci v baru u pláže, sportovním baru a Cash baru).
Sport a zábava
Dětské hřiště, animační programy, hřiště na míčové hry; za poplatek půjčovna kol a skútrů, stolní tenis, vodní sporty, potápění.

Město Omiš je vzdáleno přibližně 8 km. Zde se nabizí možnost prohlednout si pevnosti Mirabela a Fortica nebo si posedět v jedné z místních vináren. Nedaleko města je možné vyzkoušet zipline stezku v kaňonu řeky Cetiny.
Informace
Parkování 8 €/den
Jednolůžkové pokoje na vyžádání.
Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 8 EUR/den - ne na pokoji standard
Domácí zvířata nejsou povolena.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.