STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Maris Vila

Chorvatsko, Jižní Dalmácie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Maris Vila

Neoficiální popis ubytování

Maris vila - apartmány v soukromí

VILLA "MARIS" - OREBIC, s venkovní vířivkou, cca 70 m od hlavní a známé, písečné pláže Trstenica.

Villa Maris je velmi pěkný a nový dům na pěkném a tichém místě s venkovní vířivkou na terase a prostorem pro grilování včetně venkovní sedací soupravy. Restaurace jsou vzdálené cca 300 m, kavárny cca 150 m, do obchodu cca 250 m, od starého centra města Orebić je to cca 800 m.

Ve zvýšeném přízemí jsou 2 pěkné luxusní apartmány 2+2, TYP B a 1 pěkný apartmán pro 2 osoby, studio, TYP A. Apartmány jsou velmi pěkné, nově a moderně vybavené.

APT TYP B - pro 4 osoby, luxusně vybavený - je ve zvýšeném přízemí. Apartmán se skládá z 1 ložnice s francouzskou postelí pro 2 osoby, obývacího prostoru s gaučem pro 2 osoby + velmi pěkně vybavená kuchyně (s myčkou, toustovačem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou), jídelním koutem, SAT-TV, klimatizací, Wi-Fi, má balkon/terasu cca 9 m2. Prostor apartmánu je o velikosti 35 m2.

APT TYP A - pro 2 osoby, studio apartmán je ve zvýšeném přízemí. Apartmán se skládá z jedné místnosti s francouzskou postelí pro 2 osoby + velmi pěkně vybavená kuchyně (s myčkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou), jídelní stůl, SAT-TV, klimatizace, Wi-Fi, má balkon (cca 2,5 m2) směr na moře a výhled do zeleně. Prostor apartmánu je o velikosti 25 m2.

Venkovní vířivka je za příplatek, dohoda užívání na místě. Hostům je k dispozici parkování.

Destinace

Orebič se nachází v jihozápadní části poloostrova Pelješac, na úpatí hory sv. Ilja - 961m. Malebné městečko, ozářené celý den sluncem, nabízí turistům nerušenou přírodu stoletých borovic, cypřišů, olivovníků, kaktusů a květin. Pláže jsou oblázkové, nejkrásnější téměř písčitá pláž Trstenica s křišťálovým mořem je na začátku Orebiče.
Bohatá nabídka domácích specialit a značkových vín Dingač, Postup a Pelješac. Velmi doporučujeme!
Z Orebiče je možno trajektem navštívit ostrov Korčula - asi 15 min. plavby.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.