STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Penzion Ivana

8/10
8/10

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

jari, pobyt s rodinousrpen 2022

Hotel fajn, jídlo super, prostředí krásné, hodně obchůdků a restaurací, moře krásné. Od paní delegátky na místě jsme se dozvěděli, že je možnost výletů lodí a busem po okolí, ale to jsme bohužel nevěděli předem, takže jsme si nestlihli nic promyslet a finančně to vyhodnotit, bylo by vhodné mít tyto informace předem a souhrnně napsané jako nabídku cestujícím, ne jen tak mimochodem řečeno až po příjezdu. Určitě by to více lidí uvítalo, kdyby byly tyto nabízené výlety předem oznámeny.

7,7/10

O hotelu

Penzion Ivana

Internet Internet
Internet

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Pansion Ivana: Rekreační pobyt 5 nocí
Informace Minimální délka pobytu

V období od 10.7.-1.9. je minimální délka pobytu 7 nocí. Kratší pobyty jsou možné na vyžádání.

.

Pansion Ivana

Pansion Ivana *** je rodinný hotel ležící 300 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Baška Voda. Nabízí komfortní ubytování s balkonem, restauraci, bar, terasu s grilem, zahradu s dětským hřištěm, soukromé parkoviště a internetové připojení WIFI.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v prakticky zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Ke standardní výbavě patří klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, lednice, kávový a čajový servis, balkon a internetové připojení WIFI. Součástí apartmánů je vybavená kuchyně se sporákem a lednicí a jídelní kout.

Gastronomie

V ceně zájezdu je polopenze skládající se z bufetové snídaně a tříchodové servírované večeře. Všechna jídla jsou připravována z výhradně čerstvých surovin podle tradičních receptur. Vychutnat si je můžete v klimatizované restauraci i na terase. V nabídce jsou lokální speciality i mezinárodní jídla. Na skleníčku osvěžujícího drinku láká místní hotelový bar.

Pláž

Cca 300 metrů od hotelu se rozkládá čistá štěrkovo-oblázková pláž Oseka a pláž Nikolina s centrem vodních sportů.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku najdou v okolí tenisové kurty, centra vodních sportů, možnost potápění a upravené stezky na jogging nebo projížďky na kole.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je v hotelu možný za poplatek a na vyžádání

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na soukromém parkovišti před hotelem za poplatek 4-6 € / den (dle sezony) nebo na veřejném parkovišti.

Destinace

Baška Voda je populární rušné letovisko na Makarské riviéře, na úpatí pohoří Biokovo. Dovolenou v Bašce Vodě tráví každoročně tisíce Čechů. Baška Voda je vzdálená cca 12 km od města Makarská. Dříve byla Baška Voda obchodním a rybářským místem, nyní je díky průzračnému moři, piniovým hájům a nádherným plážím vyhledávaným přímořským resortem. Mladí lidé ocení rušný noční život a pestrý výběr restaurací, barů a diskoték. Pro rodiny je zde dostatek dětských areálů, vodních center a dalších prázdninových atrakcí

Baška Voda nabízí svým návštěvníkům krásné dlouhé pláže s hrubším pískem a drobnými oblázky. Pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi. Borovicové háje sahají téměř k moři a zaručují tak příjemný stín. Pláže jsou, stejně jako v jiných známých místech, v létě dosti plné. Dál od centra Bašky Vody najdete klidné a prázdnější oblázkové pláže a skalnaté plochy, které nabízí vynikající podmínky ke šnorchlováni a relaxaci.