STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Plaža Sunny Hotel

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Rab

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Plaža Sunny Hotel

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Lopar - ostrov Rab
Praha: 850 km, Brno: 710 km, Bratislava: 600 km
Poloha
Komplex pěti třípatrových pavilonů San Marino resorthotelového typu je situován přímo nad oblíbenými písčitými plážemi poloostrova Lopar, cca 15 km od městečka Rab.

Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v okolí hotelu nebo v malebném letovisku Rab, které je pohodlně dostupné místní dopravou (obchody, restaurace, kavárny, turistické atrakce, půjčovny automobilů a motocyklů, tradiční trh).
Vzdálenost z Prahy je 878 km.
Pláž
Překrásná, 2 km dlouhá písčitá pláž se nachází cca 200-300 m od pavilonů; tobogan, lehátka a slunečníky za poplatek. Moře je velmi mělké i dále od břehu, vhodné pro koupání malých dětí.
Další písčité i kamenité pláže, včetně nudistické, ve vzdálenosti 500-2000 m.
Vybavení
Recepce, výtah, restaurace s terasou 50-200 m od jednotlivých pavilonů, parkování, WiFi zdarma, v místě jsou veškeré služby, obchody, stánky.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC) a TV/Sat.
Za příplatek rodinné suity (denní pokoj s možností až 3 přistýlek a opticky oddělená ložnice se 2 lůžky, dva balkony) a suity superior až pro 6 osob.
Stravování
Polopenze formou bohatého bufetu, k večeři neomezená konzumace nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje)
Sport a zábava
V hlavní sezoně animace a disco pro děti, aerobic, taneční terasa; za poplatek tenis, hřiště na volejbal, minigolf, půjčovna člunů, vodní sporty, pro děti trampolína, hřiště, nafukovací skluzavky, autíčka.

Pro krásný výlet se nabízí navštívit město Rab, pro které jsou typické zvonice místních kostelů. Za zmínku určitě stojí kostel sv. Kříže, ale také i jedna z nejznamějších místních ulic Srednja.
Informace
Parkování zdarma
Dětská postýlka 5 EUR/den
Domácí zvířata povolena na vyžádání za poplatek 15 EUR/den.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.