STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Resort Centinera

Chorvatsko, Istrie, Banjole

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Resort Centinera

Neoficiální popis ubytování

Centinera Resort apartmány

Centinera Resort & Camping
Nachází se na Medulinské riviéře v Banjole, na břehu pláže zátoky Centinera, ve stínu krásného staletého borového lesa, v klidné lokalitě. Polohou se nachází se mezi mysem Bumbište a mysem Indije, s krásnou kamennou a oblázkovou pláží a křišťálově čistým mořem.

Nachází se 8 km od centra Medulinu, 8 km od přírodního parku Kamenjak, 8 km od centra Puly a 13 km od letiště v Pule.

V rámci Resortu je zde 139 hotelových pokojů, 12 apartmánů a nově otevřený kemp s moderně vybavenými mobilními domy a kempem s elektřinou a vodou.

Specifikace apartmánu:
Apartmán 2+1 BLC SSV: jeden dvoulůžkový pokoj, boční výhled na moře, jeden pokoj s rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby (doporučujeme pro děti do 12 let), kuchyň, jídelní kout, se dvěma balkony a jednou koupelnou, SAT/TV, klimatizace.

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, Looby a café bar, bistro a long bar přímo na pláži s prostornou terasou s krásným výhledem na moře, bohatým a la carte menu a širokým výběrem koktejlů a místních vín. Večer, v letní sezóně živá hudba a animační tým zajišťující plno zábavy i aktivit.

250 m od hotelu je sportovní centrum "Banjole" se 4 tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm a plážovým volejbalem. Je zde též vodní park, půjčovna loděk, šlapadel, kajaků. Dále půjčovna aut i jízdních kol.
Možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláži.
Středisko nabízí širokou škálu doplňkových služeb: výlety (Pula s prohlídkou amfiteátru, návštěvu národního parku Brijuni, Plitvických jezer, Benátek).
Místo je ideální pro rodinnou dovolenou.

Ubytování je možné až od 17:00 hodin.

Destinace

Banjole je malebná rybářská obec s přístavem, cca. 5 km jižně od Puly. Pobřeží je zde členité, s četnými plážemi a zátokami, s výhledem na ostrůvky, poloostrovy i širé moře. Nabízí klid, překrásnou přírodu, kvalitní koupání i možnost potápění. Pokud se Vám zasteskne po ruchu velkého města, do Puly, známé svými historickými památkami, jezdí pravidelná autobusová linka. Pobyt v Banjole je zárukou příjemné dovolené plné pohody.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.