STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bed & Breakfast Villa Vrgorac

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Orebič

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bed & Breakfast Villa Vrgorac

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí autopůjčovnu a prádelnu. Hosté mohou využít shuttleservis. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax.

Vybavení pokoje

Hosté se v objektu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb. V pokojích je ústřední topení. Vybavení pokojů zahrnuje WiFi (zdarma). V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, rybaření a jízda na koni. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - windsurfing a šnorchlování. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například stolní tenis. V objektu je také wellness zóna s masážemi. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat obědy. Na přání je možné připravit dietní jídla a dětská menu Objekt nabízí také speciální nabídky stravování.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.