STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zvonimir

Chorvatsko, Kvarner

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zvonimir

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Baška - ostrov Krk
Praha: 830 km, Brno: 690 km, Bratislava: 575 km


Poloha
Moderní plážový hotel je situován na velmi atraktivním místě, přímo na plážové promenádě u nejkrásnější pláže na ostrově, jen 200 metrů od centra malebného letoviska Baška. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (restaurace, obchody, tradiční trh, půjčovny automobilů a motocyklů, kavárny, muzea, sportoviště).
Pláž
Krásná, dlouhá oblázková pláž v romantické zátoce pod pohořím, oddělená promenádou, se nachází přímo před hotelem; lehátka za poplatek; nudistická pláž v cca 2 km vzdáleném kempu.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, bar, WiFi v areálu hotelu i na pokojích zdarma. U hotelu Corinthia: bazén, krytý bazén a dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek, parkoviště
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, TV/sat., telefonem, trezorem; za poplatek minibar. Nejlevnější pokoje se nacházejí v mansardě bez balkonu, za příplatek pokoje s lodžií na mořskou stranu nebo pokoje bez výhledu na moře v přízemí nebo 1. patře. Na vyžádání a za příplatek suity.
Stravování
Snídaně a obědy od 8:00 do 14:00. Nealkoholické nápoje během jídla jsou zahrnuté v ceně (samoobsluha). Možnost vícenásobného vstupu do restaurace. Špičková káva, tematický koutek, koutek ostrovních lahůdek, zdravý koutek, minutkově připravená vajíčka, obědový koutek s čerstvě připravenými jídly.

Restaurace Sunny 
Á la carte restaurace Oliva
Lounge bar
Sport a zábava
V hotelu Corinthia: za poplatek sauna, masáže, bowling, minigolf, windsurfing, tobogán, taneční večery. Značené turistické stezky po okolí Bašky.

Přímo ve městě Baška je možné navštívit mořské akvárium, kde lze vidět různé druhy mořských ryb, hub, korýšů a plžů.

Krásný výlet se nabízí do města Krk. Původní hradební zdi se uchovaly v dobrém stavu a dávají městu jeho typickou podobu. Historické centrum ukrývá antické artefakty a nachází se zde i katedrála Nanebevzetí Panny Marie či jiné historické památky.


Informace
Parkování zdarma.
Domácí zvířata nejsou povolena
Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 5 EUR/den.