STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fantazia Resort Marsa Alam

8/10
8/10

Egypt, Marsa Alam

InternetInternet
Na plážiNa pláži
Vhodné pro rodinyVhodné pro rodiny
Vnitřní bazénVnitřní bazén
Venkovní bazénVenkovní bazén

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Hana, pobyt s rodinouzáří 2023

Dovolená vynikající, resort čistý, zóna De luxe vhodná pro lidi, kteří si chtějí opravdu odpočinout. Jedinou připomínku mám k dopravě. Letadla nízkonákladové společnosti Smartwings jsou odporná. To, že tam lidé sedí jako sardinky několik hodin se dá zvládnout, ale ta hrozná špína !!! Sedačky, opěrky hlavy, okýnka, vnitřní stěny letadla opravdu nechutné.

9,1/10
Valentyna, pobyt s rodinousrpen 2023

10/10
Jan, pobyt s partnerem/koulistopad 2022

Hotel izolovaný od okolí, pláž ok (korály velmi slabé), bazén dobrý, jídlo v pořádku (bez zdravotních komplikací), zábava ok, výlety pouze přes cestovku, logicky předražené.

5,9/10
Jan, pobyt s partnerem/koulistopad 2022

5,5/10
Vlasta, pobyt s přáteliduben 2022

9/10
Julie, pobyt s přáteliduben 2022

9,8/10
Pavla, pobyt s rodinoubřezen 2022

7,7/10
Anna, pobyt s rodinouúnor 2022

8,4/10
Zuzanaprosinec 2021

9,7/10
Ivana, pobyt s partnerem/kouříjen 2021

7,2/10
Jiří, pobyt s partnerem/kouzáří 2021

7,1/10
Mirek Andr, pobyt s rodinoučervenec 2021

Resort jsme srovnávali se Sentido Oriental Dream, kde jme byli již 4x - oba resorty jsou skvělé.. Fantazia Resort bych doporučil pro klidnou atmosféru, kvalitní ale jednotvárnou stravu, super šnorchlování a písečný vstup do moře , žádné vnucování prodejců. Pozor bych ale dal na CK Blue Style - do blízkého oblíbeného hotelu Gorgonia (nejlepší šnorchlování, luxusnější hotel ) navážejí turisty i přes to, že tam probíhá komplexní rekonstrukce, nefunkční bazén, stavební technika a pracovníci všude. Hotel naprosto neschopen poskytovat minimální služby, delegáti na to cestovku upozorňují , ale stejně pak musí řeěit přemísťování nespokojených klientů - konkrétně na Resort Fantazia, kde ale dostanou nedodělané pokoje....

7,3/10
Vladimír, sám/alistopad 2020

8,3/10
Bohouš, pobyt s partnerem/koulistopad 2019

Jen pozdě večer nás rušily různé popůlnoční animační programy.

7,5/10
Doubravka, pobyt s partnerem/koučerven 2019

7,9/10
Pavla, pobyt s partnerem/koukvěten 2019

Nádherná dovolená,krásné moře,vynikající služby a jídlo.Doporučuji tento hotel :-)

9/10
Václav, pobyt s partnerem/kouduben 2019

Krásná dovolená

10/10
Alena, pobyt s rodinousrpen 2018

10/10
Vladimir, pobyt s partnerem/koukvěten 2018

Jedlo fajn, more taktiez. Ludia si vskutku v tomto hoteli oddychnu.

5,4/10
Jaroslav, pobyt s partnerem/kouříjen 2017

Řekl bych, že je to maximum, co může Egypt poskytnout. Všechno fungovalo, o bezpečnost se starala celou noc a den nenápadná ochranka, nikdo nežebral, neotravoval na pláži.Velké plus pláže je to, že je písečný vstup do vody, takže nepotřebujete boty. Jedinou věc bych vytkl, a to, že v takovém hotelu by měl být volný přístup k WI-FI. Jinak , vřele doporučuji, nemůžete být zklamáni.

8,3/10
Patrik, pobyt s rodinoubřezen 2017

Celkový dojem a dovolena byla uspokojiva, ale hotel se zaměřuje na Italy jelikož i majitel je Ital.

5,4/10
Lenka, pobyt s přátelilistopad 2016

Dovolená splnila naše očekávání, fantastický 12-ti denní odpočinek, spousta legrace, dobrého jídla a pití. Za nás určitě doporučujeme :)

9,5/10
Katerina, sám/aříjen 2016

Byla to kouzelná dovolená, na kterou budu dlouho vzpomínat!!! A určitě se zase brzy vrátím

9,9/10
Ivo, pobyt s partnerem/kouříjen 2016

7,8/10
Alena, pobyt s partnerem/kousrpen 2016

Od resortu jsme čekali víc,slabé stravování,mezi obědem a večeří příliš dlouhá pauza(5 hodin)a můžete si dát pouze malou pizzu nebo hranolky a ty jen někdy.Snacky na baru jsou malé,tvrdé a suché buchtičky od snídaně.Žádná pozdní snídaně o které se píše na stránkách CK.Jinak animátoři se snaží,ale vše je na amatérské úrovni.Vloni jsme byli v Kalawy a nedá se to naprosto srovnat.Sem stačí jet jednou a dost.

6,3/10
Dana a Jaroslav, pobyt s partnerem/kousrpen 2016

Velmi dobré prostředí, ubytování, luxusní služby - lehátka,slunečníky, matrace u bazénu i na pláži zdarma, vždy velké množství volných míst. Luxusní bazény - velké i na několikaminutové plavání včetně bazénového baru od 10 do 18 hodin. Vzhledem k malé naplněnosti hotelu velmi dobré služby, žádné fronty - naopak nápoje jsou přináeny ke stolům, v barech i v jídelně, vstřícný personál. Mužům možná chybělo točené pivo (pouze lahvové) a kritika (v některých recenzích) různobarevných pásek pro cizince z různých zemí je nepravdivá - záleželo na cestovce, takže i Češi měli pásky různých barev. Vztah k Čechům rozhodně velmi dobrý. Žádání o tzv. bakšiš není vynucováno a je zcela na dobovolnosti rekreantů. Moře čisté, klidné, pro šnorchlování zcela bezkonkurenční třeba i pro neplavce! Vážně uvažujeme, že bychom do tohoto hotelu jeli i příští rok. Dana a Jarda

8/10
Lenka, pobyt s partnerem/kousrpen 2016

8,9/10
Zuzana a Robert, pobyt s partnerem/koučervenec 2016

Veliká nádhera hotel-překrásný, služby-nadstandartní, jídlo- delikatesní, pesonál- velice ochotný, moře-nádherné, Doporučujeme pro milovníky šnorchlování :-)) Fantazie je prostě Fantastická :-) Už jedině Fantazie :-) :-* :-)

9/10
Patrik, sám/ačervenec 2016

Hotel mile překvapil. Nemůžu nic vytknout.Nejspíš se do něj ještě vrátím, ale s jinou leteckou společností a cestovkou.Nebo to zkusím na vlastní pěst. Během 4 hodinového letu s Travel service podávali jen jednou nápoje a pak se muselo ještě asi 2 hodiny cestovat autobusem na hotel, tak to pití už prostě chybělo.

7,1/10
Lída, pobyt s partnerem/koučerven 2016

9,3/10
Kalvoda Jiří, pobyt s partnerem/kouduben 2016

Veliká spokojenost s vaší společnostíS.A.Příště pojedeme opět,top hodnocení paní Pilátové, která se mnou mluvila jako kdyby jsme se spolu znali mnoho let, což se známe ale mě to dojde vždy, když mě volá paní Pilátová na můj telefon a já ji mám leta letoucí uloženou v telefonu, tak vypadá starostlivost o zákazníka.Děkuji kolektivu S.A. za vaše služby a pozdrav Katce a Tomášovi.Krásný den.

8,3/10
Kateřina, pobyt s partnerem/kouduben 2016

Dovolená předčila naše očekávání. Velmi klidný hotel, romantické prostředí, málo dětí (není tam pro ně vyžití) - prostě paráda.

7,2/10
Tomáš, pobyt s partnerem/kouduben 2016

8/10
Honzaúnor 2016

7,4/10
Zdeněk Kadlec, pobyt s přáteličervenec 2015

Kdo se jede do Egypta koupat do moře, bude spokojen.

9,2/10
Blanka, pobyt s partnerem/koulistopad 2014

spokojenost s organizací od Studenatgency i od CK.

7,4/10
mirek, pobyt s rodinoukvěten 2013

8,3/10
Milan, pobyt s partnerem/kousrpen 2013

Jestli si chcete odpocinout v klidu a pohode, pak tento hotel je pro vas!

8,7/10
Stanislav Kořínek, pobyt s partnerem/kouduben 2013

Pěkný hotel na velmi klidnou dovolenou=relax.Vřele doporučuji jako odpočinkovou dovolenou s možností sledování bohatého podmořského života kolem korálu nebo s možností placeného přístrojového potápění v okolí.

7,6/10
Larisa , pobyt s rodinouúnor 2013

Kromě pitné vody(barely) a moznosti uvařit si čaj/rozpustnou kávu, všechny nápoje - jen na objednání, roznasene obsluhou, ve velmi malých množstvích. Např vino k obědu/večeři donesli ve sklenice objemem 1 dcl, a to naplnenou jen z poloviny! Mohl jste jistě objednat více, ale jiz po druhé sklenicce se na vás obsluha koukala divně. Pivo bylo celkem dobré, ale dostali jste zase plastový kelímek/sklenku 0,2 ml. Animace témeř žádná, pro české děti tento hotel rozhodne není. Vše v italštině. Ale úžasný a s něčím nesrovnatelný nepoškozený korál s hojnosti ryb všeh druhů. A je hned přístupný z mola, nebo v jednom bodě přímo z pláže (označen šipkou). Pro milovníky snorchlovani je to ideální dovolena! Korál je nesrovnatene lepší, než v Sharmu, nebo v Hurgade.

7/10
Petr, pobyt s partnerem/kouleden 2013

Veliký komplex s pěkným koupáním i šnorchlováním. Na hotelu je trošku vidět opotřebení, pokoje výborné. Jídlo bez problémů, ale trochu nuda. Ostatní recenze jsou dost přesné, jen ta krádež na pokoji se mi nezdá... Obsluha bakšiš nevyžaduje, ale když jej dáte, jsou opravdu výborní... Nelíbila se mi kvalita lehátek na pláži, molitany jsou hodně proležené a dost lůžek je rozlámaných, ale dá se... V hotelu bylo dost rusů a italů, pár němců. Rusové jsou rusové, ale celkem to šlo. Koupání bylo OK, šnorchlování chtělo dost daleko plavat, korály slušné, ale úplná pecka to není. Celkově shrnuto, klidně pojedu znova.

8,1/10
Pavel, pobyt s rodinouprosinec 2012

Není co dodat.Velká města třeba jako Hurghada nevyhledávám takže hotel o samotě vyhovoval.Procházky po pláži nejsou problém na jednu i na druhou stranu

7,5/10
Richard, pobyt s přáteliprosinec 2012

Velmi slušný hotel, priestranné a čisté izby. Strava priemerná, ryby veľmi malé, dobré cestoviny. Prehnane vysoké ceny hotela za taxi a internet!!! Pekné more, plné koralov.

6,4/10
Radko, pobyt s rodinouúnor 2012

Tento hotel mohu po zkušenostech doporučit výletníkům, kteří chtějí klidnou dovolenou mimo centra,nevýhodou je nemožnost procházek po městě jako v Hurghadě,takže večer zasednete v baru nebo šiša stanu na vodní dýmce a můžete rozjímat nad koktejly ,personál hotelu je vstřícný, bez problému,je možno cestovat do Luxoru či Asuánu za cca 90 Euro a tam si případně koupit nějaký ten suvenýr.Bazén byl v únoru vyhřívaný,Během pobytu probíhala výstavba dalšího křídla hotelu,ale nějak nás to nerušilo,na pláži animace jen sporadicky italskými animátory,hotel byl obsazen cca z 1/3 ,takže na pláži velký výběr lehátek i slunečníků a vše bez front ,jak v baru tak v jídelně, celkově bych dal hotelu známku 2 /1-5/,nějaký drobný nedostatek se najde/hlučný agregát elektřiny-v některých pokojích je slyšet/,vzdálenost od letiště je cca 100 km,dál je jen hotel Vima gorgonia a pak už jen Berenica a konec Egypta.

7,4/10

O hotelu

Fantazia Resort Marsa Alam

Internet Internet
Internet
Na pláži Na pláži
Na pláži
Vhodné pro rodiny Vhodné pro rodiny
Vhodné pro rodiny
Vnitřní bazén Vnitřní bazén
Vnitřní bazén
Venkovní bazén Venkovní bazén
Venkovní bazén

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Resort hostům nabízí celkem 254 pokojů. Jsou rozmístěny v jedné hlavní budově a v 4 vedlejších budovách. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Komplex je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, bar a plážový bar. Je tady supermarket a další obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Je zde knihovna. Dále je možné využít vícejazyčný personál, transfer-servis, budící službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Je zde sejf a za poplatek minibar. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a televize. Některé pokoje jsou bezbariérové. Komfortně vybavené koupelny mají vířivou vanu. Také je tu vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V prázdninovém areálu jsou nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat hře boccia a plážovému volejbalu. Jízda na koni je za poplatek. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a stolní tenis. Za příplatek jsou různé wellness programy, například sauna, parní lázeň, hammam, kosmetický salon a masáže. V resortu je diskotéka a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dětská menu. Komplex nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.