STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Strand Taba Heights Beach

7,6/10
7,6/10

Egypt, Taba

Recenze

Pavla a Martina, pobyt s přáteličerven 2023

Celkově bych tento hotel znovu nenavštívila a ani jiný ze sesterských Taba Heights Resort. Patříme mezi méně náročné, ale spokojeni jsme nebyli. Naštěstí jsme během našeho kŕatkého pobytu měli hned několik naplánováných výletu - Jeruzalém, Petra, plavba lodi s potápěnim, noční výstup na Mojžíšovo horu,…. ty opravdu stály za to a dovolenou jsme si nenechali pokazit úrovní hotelu.

5,3/10
Jaroslava, pobyt s partnerem/koukvěten 2023

Spokojenost

9,5/10
Josef, pobyt s partnerem/kouúnor 2023

Do Egypta létáme dvacet let a byla to jedna z nejlepších dovolených. Delegát David nás svým vystupováním a svými znalostmi o této destinaci s velmi podrobným a odborným výkladem překvapil.Hlavně o výletech do Jordánska a Izraele.Děkujeme.

9/10
Dana, pobyt s partnerem/koulistopad 2022

Delegát David z Taby milý, úslužný , má hodně vědomostí, ochotný. Jenom nás mrzí, že nebyl v areálu slibovaný vyhřívaný bazén- SPA a jiné kulturní aktivity. Veitzovi

7,6/10
Roman, pobyt s partnerem/kousrpen 2022

Tento hotel vcelku ujde, jelikož nejsme až tak nároční, až na určité věci, což místní stejně nepřevychovají, aby jim důrazně vysvětlili že kelímek a brčka patří do koše, které jsou označené aby je třídili a vajgly do popelníku a ne jen tak pohodit na pláži. Evropská unie omezuje plasty a další hovadiny, tam je snad vše jedno.

6,4/10

O hotelu

Strand Taba Heights Beach

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Taba Heights
Poloha
Hotelový komplex několika budov je umístěný v exotické zahradě přímo u pláže, cca 20 km od centra Taby a cca 30 km od letiště; před recepcí zastávka místních mikrobusů, které zdarma jezdí na nejdůležitější místa v resortu Taba Heights (potápěčské centrum, nákupní centrum).
Pláž
Dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, osušky a plážový bar zdarma. V blízkosti se nachází krásné korálové útesy vhodné pro potápění a šnorchlování (doporučujeme obuv do vody).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace a vodní dýmka (nejsou součástí All inclusive), 2 bary, bar na pláži, konferenční místnost, obchodní pasáž, WiFi ve veřejných prostorách hotelu zdarma; 2 bazény (částečně v zimě vyhřívané), 2 dětské bazény, laguna s mořskou vodou, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Krytý bazén (vstup od 16 let). 
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, varnou konvicí, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar.
Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na bazén a na moře.
Na vyžádání pokoje pro klienty na vozíčku.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje v restauraci formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).
Sport a zábava
Stolní tenis, plážový volejbal, šipky, aerobic, dětské hřiště a herna, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé; za příplatek: tenisový kurt, kulečník, posilovna, potápěčské centrum, Spa centrum - sauna, pára, vířivka, masáže.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků 
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu 
* služby česky mluvícího delegáta 
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Vánoční a silvestrovská gala večeře zahrnuta v ceně zájezdu.

V období 1.7. - 10.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Dětský klub Čedog (při naplnění počtu min. 7 dětí). V případě nenaplnění kapacity není bohužel možné náš klub realizovat.

V období 17.6. - 30.6. + 10.9. - 18.9.2023 je v sousedním hotelu Bayview Taba Heights v provozu Activity Club ČEDOK (při naplnění počtu min. 7 osob). Kluby Čedok jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os.
Vízum není třeba, pokud během svého pobytu neplánujete opustit oblast Sinaj, egyptské vízum není třeba ani pokud plánujete výlet do Izraele nebo do Jordánska.
Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.