STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bonjour Paris!

Francie, Paříž a okolí, poznávací zájezdy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bonjour Paris!

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

K dispozici pro hosty

V hotelu je obvykle restaurace a bar.

.

Ubytování

Skromné hotely turistické třídy - všechny se nacházejí na předměstí Paříže, v blízkosti stanic metra nebo RER. Za příplatek možnost výběru hotelů v centru: většinou se nacházejí ve čtvrtích č. 9, 10, 18, 19, 20.

Pokoje: 2lůžkové (možnost max. Pokoje: 2lůžkové (možnost max. 1 přistýlky; ve většině hotelů přistýlka ve formě palandy), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Catering

Kontinentální snídaně (podává se sladká v hotelové restauraci; obvykle croissant/žvýkačka, džem, káva nebo čaj); 3 večeře za příplatek.

Místní kategorie

**


Program

Louvre a Mona Lisa • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže • Montmartre a Moulin Rouge • Elysejská pole - hlavní ulice světa


Den 1
Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra. Procházka po Montmartre, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu.


Den 2
Po snídani odjezd na prohlídku, kterou začneme v Louvru (s polským místním průvodcem) s nádhernou sbírkou děl evropského umění: mimo jiné Mona Lisa, Venuše Mélská (Venus de Milo), Okřídlené Vítězství Samothrace. Dalším bodem naší cesty bude návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov sv. Ludvíka, kde se čas zastavil na místě. V klidných ulicích se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Během cesty budeme mít možnost vidět zvenčí katedrálu Notre-Dame. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině. Návrat do hotelu.


Den 3
Po snídani prohlídka Gare d'Orsay - impresionistického muzea, které se nachází v budově bývalého vlakového nádraží. Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za poplatek cca 30 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (do výšky téměř 300 metrů) a možnost obdivování neobvyklého panoramatu města. Navíc procházka po Elysejských polích (Champs-Elysées), nejznámější alejí světa s Vítězným obloukem. Navštívíme také Muzeum parfémů "Fragonard", kde se seznámíme s procesem výroby parfémů a historií tohoto "květinového" průmyslu. Poté Muzeum voskových figurín (Musée Grévin). Návrat do hotelu.


Den 4
Po snídani se vydáme na procházku po nejznámějším pařížském pohřebišti - hřbitově Père-Lachaise, které je místem posledního odpočinku mnoha slavných lidí, jako např.: J. Morisson, Honoré de Balzac, F. Chopin nebo Abélard a Héloise - legendární dvojice milenců. Následně navštívíme jednu z nejmalebnějších čtvrtí Paříže - Le Marais, nazývanou často "starou Paříží". Během procházky budeme obdivovat krásné renesanční domy, úzké dlážděné uličky, šlechtické paláce přeměněné na muzea a nádherné Vogézské náměstí (Place des Vosges), kde bydlel Victor Hugo. Součástí Le Marais je také židovská enkláva - najdeme zde mnoho košer restaurací a barů, ve kterých budeme mít možnost ochutnat tradiční jídlo. Odpoledne volný čas. Návrat do hotelu.


Den 5
Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Program je realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Paříž - Polsko, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně (podávané na sladko), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (RER a metro), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) - cena cca 220 EUR/dospělý a 170 EUR/dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci), jiné osobní výdaje a výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za poplatek cca 30 EUR/os.).


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Bonjour Paris!
Kód zájezdu: PLO


UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 2 EUR/den/os. (pobytovou taxu platí obvykle osoby starší 14 let). Pobytová taxa se platí průvodci při ubytování v hotelu.

Navíc za příplatek večeře (večeře jsou na různých místech, ve čtvrti, kterou právě skupina navštěvuje, kolem 16:00 - zbytek skupiny má pak volný čas cca 1 hodinu). Možnost doplatku za večeře (3 večeře) se uvádí při rezervaci.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.