STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Francouzská Polynésie, Bora Bora

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa

Neoficiální popis ubytování

Středisko
ostrov Bora Bora
Poloha
Hotel se nachází na ostrůvku Motu Piti Aau, odletiště Motu Mute vzdálen 20 minut plavby lodí. Hotel je jedním z nejlepších na ostrově.Další prvenství představuje využití vody jako přírodního zdroje, hotel jako první na světě používá pro chod klimatizace mořskou vodu z hloubky 760 m.
Pláž
Bělostné pláže lemují pobřeží ostrova a lákají k odpočinku, procházkám i aktivně strávenému času.Nad tyrkysovou lagunou se táhnou vily napojené na dřevěná mola, a tak si dokonale užijete kouzelný podmořský svět.
Vybavení
Venkovní bazén, lázně Deep Ocean Spa, které nabízejí hydroterapie, kosmetické procedury, nadvodní bungalovy s prosklenými podlahami, abyste mohli obdivovat podmořský život, zatímco budete hýčkáni ať už jako jednotlivec nebo v páru. K dispozici je volný prostor s výhledem na oceán, venkovní jacuzzi, parní lázně a sprchy, fitness místnost, salonek a butik.
Ubytování
Soukromí a luxus… Odpočiňte si ve své vile s výhledem na lagunu. Všechny nadvodní vily disponují speciální terasou se stinnými prostory, lehátky a soukromým pontonem pro opalování se v prostředí nedotčených vod laguny. Jsou vybaveny: business centrum, služby komorníka, kabelovou TV, DVD přehrávač, elektrické a elektrické konvertory, telefon, WorldLink, bezdrátový telefon, vysokorychlostní bezdrátový internet, mini-bar, zařízení k přípravě čaje a kávy, klimatizaci, žehličku a žehlicí prkno, fén, pracovní stůl a župany. 
Overwater Villa s bazénem: Z vily (65m² + 60 m² terasa) je krásný výhled na pláž a mají soukromý venkovní bazén. K němu přiléhá terasa s lehátky přímým vstupem do laguny. Vnitřní prostor je zařízen moderně a luxusně, chytře kombinuje současný styl s tradičními polynéskými prvky. V každé vile je velký obývací pokoj s proskleným konferenčním stolkem, který otevírá přímý průhled na vodní hladinu. V koupelně naleznete sprchu i vanu a ložnice poskytuje nadstandardní pohodlí s velkou manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. 
Stravování
Restaurace Reef se nese ve stylu jemné gurmánské kuchyně.   Restaurace Sands je ztělesněním ostrovního života a nachází se na svěžím úseku bílé pláže. Dopřejte si lehký oběd.

Le Corail Restaurant disponuje unikátním panoramatickým výhledem. Otevřeno je pouze v čase večeří a místní lahodnou kuchyni doplňuje kvalitní vinný sklípek.
 
Moderní bar Bubble se třemi salonky poskytuje výhled na pláž, bazén a lagunu.
Sport a zábava
V hotelu je k dispozici moderní fitness centrum, tenisové kurty či si můžete vyzkoušet aerobik. Nové a luxusní potápěčské centrum Top Dive Bora Bora nabízí komfortní služby a můžete i šnorchlovat ve zdejšch vodách plných korálů.Vyzkoušet si můžete i krmení žraloků, lety helikoptérou a výlety ponorkou.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu (přelet nebo lodní přejezd dle ostrova)
* počet nocí dle výběu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby anglicky/francouzsky mluvícího zástupce zahraničního partnera
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.