STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Venezia, San Marco e Mariella

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Venezia, San Marco e Mariella

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Residence Mariella se nachází v letovisku Bibione Spiaggia cca 150 m od písečné pláže. Hosté mají k dispozici parkoviště. Apartmány mají TV, mikrovlnnou troubu a jsou jednoduše zařízeny.
Pláž
vzdálena cca 150 m, plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křeslo) - od 4.řady (polovina května - polovina září)
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Typ ubytování
Apartmán MONO pro 4 osoby A-4: obývací pokoj s rozkládajícím gaučem nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón. Klimatizace Apartmán BILO pro 4 osoby B1-4: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu nebo dvě osoby, 1 ložnice s 1 manželskou postelí nebo s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny, balkonu. Klimatizace. Apartmán BILO pro 5 osob B1-5: obývací pokoj s manželskou rozkládací postelí, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňského koutu, koupelny, velkého balkonu. Klimatizace. Apartmán BILO pro 4 osoby B-4: Obyvaci pokoj s gaučem pro 1 osobu nebo 2 osoby, 1 pokoj sdvěma lůžky nebo manželské lůžko a 1 samostatné lůžko, kuchnský kout, koupelna. Klimatizace Apartmán BILO pro 5 osob B-5: obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa. Klimatizovaný Apartmán BILO pro 6 osob B-6: obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 1 pokoj s manželskou postelí a dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace Apartnán TRILO pro 8 osob C-8: obývací pokoj s manželskou rozkládací postelí, 2x ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace
Cena zahrnuje
ubytování, parkování, spotřeba energií, plážový servis
Povinný poplatek
vratná kauce 100 EUR, pobytová taxa 0,85 EUR / osobu / den
Fakultativní poplatek
závěrečný úklid musí provést každý klient sám, jinak pokuta - 55-85 EUR dle apartmánu, malé zvíře (max. 8 kg) za příplatek 40 EUR na vyžádání v CK
Důležité
Pro klienty cestující autobusovou dopravou: transfer od agentury do ubytovací kapacity není zajištěn - v agentuře možnost objednat taxi za poplatek.