STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Chalet Li Baita

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Chalet Li Baita

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Rezidence složená ze dvou budov se nachází v Trepalle, asi 4 km od Livigna a 700 m od vleků. Ubytování: apartmány s vlastním sociálním zařízením MONO 2 - (30-35 m2) obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, balkon BILO 4 - (40-45 m2) obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, balkon Vzdálenosti: 4 km od Livigna, 700 m od vleků
Strava
vlastní
Zájezd zahrnuje
pronájem apartmánu, spotřeby vody, elektřiny a plynu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid (úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků je povinností klienta), wi-fi
Zájezd nezahrnuje
skipas, doprava, pobytová taxa (povinná platba na místě), garáž - 50 €/týden, přistýlka v apartmánu + 2.500 Kč/týden, malá zvířata (na vyžádání při rezervaci) - 50 €/týden, dětská postýlka - 35 €/týden (na vyžádání)