STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Degli Olivi

Itálie, Umbrie, Castigliion Fiorentino

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Degli Olivi

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Charakteristika
pěkná rekreační vila postavená v typickém toskánském stylu, byla kompletně zrekonstruována, ale její původní charakter byl zachován. Vhodné pro spojení relaxace a prohlídky památek.
Ubytovaní
vkusně zařízený prostorný apartmán s vybaveným kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, TV/SAT, DVD přehrávačem, žehličkou a žehlící deskou, pračkou. VILLA DEGLI OLIVI 15: (360 m2, max. 15 osob) v přízemí - vchod z verandy se zahradním nábytkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, SPR+WC, prádelna a SPR+WC. Na 1. poschodí (přístup venkovním nebo vnitřním schodištěm) - obývací pokoj se samostatným lůžkem, tři dvoulůžkové ložnice, SPR+WC, vana+WC, terasa. Podkroví - čtyři dvoulůžkové ložnice, 2xSPR+WC, vana+WC.
Postýlka
na vyžádání, nutné objednat při rezervaci, zdarma.
Služby
velká zahrada s vysazenými olivovníky, bazén (6x12 m, hloubka 1,20-3,00 m, otevřený 27/4-12/10) s lehátky, altánek se zahradním nábytkem, ohniště, barbecue, dětské hřiště, soukromý tenisový kurt (2 km) - společný s hosty z COLLINA DEI FIORI a CASALE IL TRECENTO. K dispozici Wi-Fi (zdarma).
Parkování
u vily (může být kryté).
Od centra
Castiglion Fiorentino 1,5 km.
Zvíře
povolené, na vyžádání, 6 €/den.
Pobyt
sobota/ sobota, min. 7 nocí (3/7-28/8), příjezd možný každý den, min. 5 nocí (do 3/7 a po 28/8).
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, závěrečný úklid, spotřeba energií, lůžkoviny a ručníky. Nepovinné příplatky v místě pobytu: topení 7 €/hodina, klimatizace 0,60 €/kWh, osušky k bazénu, na vyžádání 3 €. Kauce: 400 €/apartman.