STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Costa Azzurra

8/10
8/10

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Vlasta, pobyt s partnerem/koučerven 2018

Super,vrátíme se Asi za rok zas!

7,9/10

O hotelu

Hotel Costa Azzurra

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Dvoupatrový 3* hotel Hotel Residence Costa Azzura nabízí ubytování v celkem 50 hotelových pokojích, umístěných ve 4 dvoupatrových budovách. Hotel je situován asi 500 m od pláže, na výběžku Capo Vaticano, 11 km od známého a vyhledávaného města Tropey. Je obklopen bohatou středomořskou vegetací. Hotel nabízí typickou místní stravu - jednoduchou úpravu dle původních receptů, ale hosté ochutnají i mořské speciality a typická kalabrijská vína. Vybavení: recepce 24h denně, restaurace, parkoviště, bar, bazén 15 x 8 m, dětský bazén, TV místnost, zahrada, barbecue, hřiště pro děti, ping-pongový stůl, stolní fotbal, miniklub pro děti 4 - 12 let v italštině (červenec a srpen).
Pláž
500 m od písečnooblázkové pláže, plážový servis za poplatek (slunečník a 2 křesílka 10 EUR / den), odvoz minibusem v předem určených hodinách zdarma
Strava
snídaně kontinentální bufetová, polopenze - večeře servírované menu a salátový bufet
Typ ubytování
Dvoulůžkové pokoje (50 m2) vybavené: TV (německý kanál), telefon, klimatizace, trezor, koupelna a WC, na vyžádání fén na vlasy (zdarma), minibar (na vyžádání, za poplatek)
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní nebo polopenzí / osoba / týden, vstup do bazénu, minibus na pláž zdarma.
Povinný poplatek
pobytová taxa 0,75 EUR / osoba / noc
Fakultativní poplatky
dětská postýlka 10 EUR / den, pes 40 EUR / týden (na vyžádání v CK), wifi připojení 10 EUR / týden, lednička 5 EUR / den, plážový servis 20 EUR / den (1x slunečník + 2x lehátko)