STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Minerva 3* Miláno - letecky

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Minerva 3* Miláno - letecky

Neoficiální popis ubytování

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Co v Miláně nevynechat:

Duomo - Nikdo by při své návštěvě neměl vynechat hlavní dominantu města, katedrálu Duomo nacházející se v samém srdci metropole. Oficiálním názvem "Katedrála Narození Panny Marie" je tento katolický kostel pátou největší katedrálou a největší v Itálii.


Castello Sforzesco - Původní Viscontiho palác a následně hrad Castello Sforzesco, domov mocné dynastie Sforzů je dnes domovem více než desítky muzeí a patří k symbolům Milána. Netradiční stavba z červených cihel hostila mistra Leonarda Da Vinciho, který navrhoval obranu hradu.


Pinacoteca di Brera - Jedna z nejprestižnějších italských uměleckých škol a největší milánská galerie sídlí v historické čtvrti Brera jen pár set metrů od centra města. Na návštěvu si vyhraďte delší čas, protože místní sbírky zahrnující velikány jako Tiziano, Tintoretto nebo Caravaggio, jsou opravdu obrovské.


Palazzo Reale - Královský palác patří k ústředním památkám historického centra a nachází se přímo na Piazza del Duomo. Jedná se o největší městský palác v Miláně a patřil k hlavním sídlům mnoha milánských vlád napříč několika staletími.Malba Poslední večeře: Leonardo da Vinci - Kostel Santa Maria delle Grazie nadchne nejen svou neobvyklou červenou fasádou, ale také klenotem, který ukrývá uvnitř svých zdí, nástěnnou malbou Poslední večeře od mistra Leonarda Da Vinciho. Z důvodu ochrany díla je přístup povolen striktně určenému počtu osob a pouze po předchozí rezervaci.


Basilica di Sant'Ambrogio - Tento kostel patří k nejvýznamnějším památkám Milána a nejstarším církevním stavbám na území města.


Galleria Vittorio Emanuelle II. - Nákupní pasáž Vittoria Emanuela II. je turistickým cílem číslo jedna v Miláně. Davy sem míří obdivovat jedinečnou architekturu kryté nákupní galerie a zatočit se na býčích varlatech (mozaika býka v dlažbě), což prý přináší štěstí.


La Scala - Na první pohled nenápadná budova divadla La Scala se nachází na Piazza della Scala, kam se dostanete přímo z Galleria Vittorio Emanuele II. La Scala patří k nejrespektovanějším operním scénám na světě.


Parco Sempione - Největší městský park je oblíbeným místem Miláňanů i cizinců. Udělejte si hezkou procházku až k vítěznému oblouku Arco della Pace, kde zažeňte hlad v jedné z restaurací, nebo ulehněte do trávy a odpočívejte u dobré knížky.


Colonne di San Lorenzo - Památka Colonne di San Lorenzo (česky Sloupy sv. Vavřince) patří k nejvýznamnějším pozůstatkům antického světa v Miláně.Vstupné (orientačně): Duomo - od 5 EUR, Castello Sforzesco (muzeum) - od 5 EUR, Pinacoteca di Brera - od 15 EUR, Palazzo Reale - od 14 EUR, Basilica di Sant'Ambrogio - zdarma
Stravování
Hotel podává denně od 7:30 do 10:00 bufetovou snídani. Když dostanete hlad, můžete si občerstvení zakoupit v kavárně. Navíc Hotel poskytuje pokojovou službu s omezeným provozem pro případ, že budete chtít zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar/salonek.
Ubytovaní
Hotel Minerva *** se nachází pouhých 160 metrů od stanice metra Porta Genova se spojením na vlakové nádraží Cadorna. Nabízí klimatizované pokoje vybavené kabelovou TV a vlastní koupelnou. Recepce je otevřená nepřetržitě. Hotel Minerva leží ve čtvrti Cerchia dei Navigli proslulé svými restauracemi a bary.
Poznámka
Cena transferu z letiště do centra města se liší. Zpravidla se pohybují v relaci od 3900 Kč za vůz pro 1-3 osoby. Pokud máte zájem o transfery na oba směry je potřeba transfer zvolit v objednávce dvakrát.


Lety jsou směrovány na hlavní milánské letiště Malpenza. Některé nízkonákladové letecké společnosti nabízejí i lety do Bergama, které z marketingových důvodů také označují jako "Miláno". Ale toto letiště je od Milána výrazně dále.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Milána naleznete na:na našem webu.


Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.