STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Igv Santa Clara

Itálie, Sardinie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Igv Santa Clara

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Palau
Poloha
Hotel rozdělený do hlavní budovy a několika menších dvoupatrových budov zasazených v zahradě, se nachází v klidné oblasti, cca. 6 km od centra letoviska Palau s přístavem, bary, restauracemi a obchody. Ccca 46 km od letiště v Olbii.

Pláž
Veřejná písčito-oblázková pláž s vymezenou hotelovou částí se nachází cca 600-900 m od hotelu (v závislosti na ubytování), přístup stezkou přes areál hotelu nebo hotelovým vláčkem (dny a četnost jízd určuje hotel), slunečníky a lehátka zdarma (počet omezený).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, restaurace Terazza (otevřená v sezoně, nutná rezervace předem), v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), 2 bary, piano bar, Wi-Fi na recepci (za poplatek), 2 velké bazény propojené kaskádou (slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, osušky za depozit), dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, obchod, butik, prádelna
Ubytování
Standardní pokoje pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), v jednoduchém, sardinském stylu: individuálně ovládaná klimatizace, TV, minibar (za poplatek), koupelna (sprcha, WC; vysoušeč vlasů); dětská postýlka (na vyžádání); většina pokojů s balkónem nebo terasou. Za příplatek pokoj s výhledem na moře.
Stravování
Light all inclusive zahrnuje snídaně (8.00–10.00), oběd (13.00–14.30) a večeře (19.30–21.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; k obědu a večeři neomezené množství vody a místního vína (podáváno v karafách). Během celého dne je ve vybraném baru k dispozici neomezené množství vody.
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní programy, fitness, stolní tenis, tenis (bez osvětlení, nutná rezervace), víceúčelové hřiště (basketbal, volejbal, fotbal), plážový volejbal, vybrané vodní sporty na pláži; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. 
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.