STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kalidria Hotel & Thalasso SPA

Itálie, Apulie a Basilikata, Marina di Castellaneta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kalidria Hotel & Thalasso SPA

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Luxusní Kalidria Hotel & Thalasso SPA je součástí unikátního konceptu Ethra Reserve v přírodní rezervaci Stornara v Apulii. Součástí Ethra reserve jsou 2 4* a 2 5*hotely a hosté mohou využívat společné centrální prostory. 
Soukromá hotelová pláž je vzdálená cca 3 km a nabízí komfortní plážový servis včetně kyvadlové dopravy z hotelu na pláž.
Letiště v Brindisi je vzdálené cca 100 km, nejbližší město Taranto cca 33 km.
Vybavení
109 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 2 bar, bazén s mořskou vodou, exkluzivní Ethra Thalasso SPA.
Hosté hotelu Kalidria mohou využívat společné centrální prostory komplexu Ethra Reserve (hotely Alborèa Eco Lodge, Valentino a Calanè Resort).
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj Classic: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/Sat., telefon, trezor, minilednička, set na přípravu kávy a čajě, Nespresso kávovar, balkon/terasa, 30 m2.

Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení):

Dvoulůžkový pokoj Superior: prostornější, 37 m2.
Zábava
Denní aktivity s profesionálním animačním tímem pro všechny věkové kategorie, večerní vystoupení (muzikály, kabarety), živá hudba, sportovní, karetní i stolní hry, piano bar.
Zábava probíha v hotelu Valentino a Calanè.
Stravování
Polopenze: 
  • snídaně a večeře servírované, s obsluhou
  • nápoje za poplatek (k placení se používá Smart Club Card)
Pláž
Soukromá hotelová pláž na nedotknutém, 5 km dlouhém pobřeží. Pláž má pozvolný vstup do moře (vhodný i pro malé děti).
Každý pokoj má na celý pobyt rezervovaný 1 slunečník se 2 lehátky a stoleček (ručníky zahrnuty, od 3 let). Pro hosty je k dispozici plážová restaurace s barem. 
Hotel poskytuje v pravidelných časech shuttle bus na pláž (zdarma), vzdálenost od hotelu je cca 3 km.
Sportovní nabídka
Zdarma: fitness, pilates, jóga
Za poplatek: lekce sportu s osobním trenérem
Děti
V hotelech Calanè Resort a Valentino Resort: Dětský klub (3-17 let), dětské jesličky (12m-36m, speciální servis pro nejmeší, za poplatek s nutností rezervace, k dispozici od 17.7.-9.9.2024 ), rozlehlý dětský park s množstvím aktivit, houpačky, skluzavky, vodní park, dětský bazén, lekce plavání, tance, fotbalu (za poplatek), dětská kuchyňka s možností přípravy jídel rodiči (k dispozici od 6:00-00:00, výběr základních čerstvých surovin, čerstvého ovoce, mléčných výrobků,jogurtů, sušenek, čajů, bezklaktózové a sójové mléko), dětský bufet. 
Služby dětské kuchyňky jsou k dispozici do 17.9.2024.
Karty
VISA, EC/MC.
Web
www.kalidriahotel.com/en/home 
Wellness
Rozlehlé SPA centrum s nadstandardními službami o rozloze 3500 m2, jedno z nejsugestivnějších center s thalassoterapiemi v Itálii.
Za poplatek: skrášlovací procedury, sauna, terapie, masáže, několik jacuzzi, vnitřní s mořskou vodou, wellness programy.

Zdarma:
  • turecké lázně, aquatonická mořská cesta (1 x  denně na osobu, v areálu Thalasso SPA) pro hosty ubytované v pokoji typu Superior
  • venkovní prostory Thalasso SPA, jacuzzi a solárium pro hosty ubytované v pokoji typu Classic
Internet
Zdarma: společné prostory hotelu, pokoje, pláž
Oficiální kategorie
5 hvězdiček
Poznámka
Rozsah a kvalita uvedených služeb může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Hotel může vyžadovat používání koupací čepice v hotelových bazénech.
Poplatek: pobytová taxa 2-4 EUR/osoba/noc, splatná v hotovosti na místě.
Poplatek: klubová karta Smart Card 10 EUR/pokoj (karta se používá v barech, restauracích, SPA, na recepci, v amfiteátru, na využívání dětského klubu Serenino, Serenino Piu, SerenUp a SerenHappy).
Poplatek: Baby Care Set-15 EUR/den. Pro rodiny s dětmi 0-3 let. Zahrnuje dětskou postýlku, redukci na toaletu, přebalovací stůl, ohřívač lahví, využívání dětské kuchyňky v hlavní restauraci, židličky, vstup do Baby Blue Parku, využívání speciálně navrženého hřiště pro děti od 0-6 let.
Pro hosty s potravinovými alergiemi (laktóza, lepek, vejce) má hotel k dispozici základní výběr jídel (balených i hotových) v hlavní restauraci během hlavních jídel.
Upozornění: 
hotel vyžaduje od svých hostů decetní oblečení v celém areálu (zákaz chození na boso, bez trička nebo v plavkách).

Malé psy (do 10 kg a pouze se zdravotním certifikátem) povoleny. Pes se nesmí pohybovat bez vodítka a pohyb je možný pouze ve vyhrazené části hotelu (ne v restauraci, na pláži, amfiteátru nebo náměstí). Pro psa je vyhrazená pouze terasa nebo balkon pokoje (k dispozici miska na vodu a jídlo). Tento servis je na vyžádání za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.