STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Liscia Eldi

Itálie, Sardinie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Liscia Eldi

Neoficiální popis ubytování

Středisko
San Teodoro
Poloha
Hotelový komplex  několika přízemních a patrových bungalovů, který disponuje příjemnou atmosférou, se nachází v rozlehlé zahradě se středomořskou vegetací, v klidné části Punta Isuledda, cca 1,2 km od centra města San Teodoro s obchody, restauracemi, bary a nočním životem a cca 30 km od letiště v Olbii.

Nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.
Pláž
Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, místy kameny (doporučujeme obuv do vody) se nachází 200-600 m od hotelu (v závislosti na ubytování), přístup přes areál hotelu. Na vyhrazené hotelové části 2 lehátka + 1 slunečník/pokoj zdarma. Známá pláž La Cinta v San Teodoro se nachází cca 3 km od hotelu (zdarma hotelový bus, několikrát týdně, nutná rezervace); lehátka a slunečníky na pláži La Cinta za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar u bazénu, minimarket se suvenýry, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, bazén s částí pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit, za poplatek půjčovna aut a kol.
Ubytování
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností 2 přistýlek s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV/SAT, trezorem, minibar (naplnění za poplatek) a zahrádkou nebo terasou.
Stravování
Polopenze zahrnuje snídaně, večeře formou bufetu (u večeře voda a víno zdarma); za příplatek možnost Light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře + voda a víno během oběda a večeře.
Sport a zábava
Tenisový kurt (osvětlení za poplatek, nutná rezervace), fotbalové hřiště (umělý povrch, osvětlení za poplatek), stolní tenis, herna, dětské hřiště, mini club (4-12 let), několikrát týdně italské animace pro děti (v hlavní sezóně), sportovní a rekreační program, večerní zábavní program, vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu 
* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
* Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek 6EUR (může se v průběhu sezony změnit).  

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.