STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mirage

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lido di Jesolo

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mirage

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Letovisko nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, tenisové kurty, zábavné parky, parky pro děti, z nichž je nejznámější vodní park Aqualandia, který je ve vzdálenosti 700 metrů a lunapark Jesolandia. Z přístavu vyplouvá parník, který jede do centra Benátek. Za několik minut z hotelu dojdete do Punta Sabbioni, kde jsou malé lodě, které jezdí do Benátek nebo na ostrovy Murano, Burano a Torcello. Každý pátek bývají pořádány tradiční trhy. Rodinný hotel leží ve čtvrti Faro, cca 100 metrů od pláže a 700 metrů od akvaparku Aqualandia. v blízkosti nákupních a zábavných středisek.

Ubytovaní

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (mohou být palandy), s příslušenstvím, trezorem, Wi-Fi, Sat-TV. Klimatizace na vyžádání - za poplatek.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - servírované + salátový bufet.

Vybavení

: vstupní hala s recepcí, bar, terasa, restaurace, společenská místnost, úschovna zavazadel, prádelna, Wi-Fi v celém hotelu, soukromá pláž, parkování.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu na 8dní/7nocí s polopenzi, parkování (do vyčerpání míst).

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let /den) - platba na místě, klimatizaci 820 Kč /pobyt/pokoj - platba v cestovní kanceláři. Dětská postýlka do 1.9 let na vyžádání - 820 Kč/pobyt - platba v cestovní kanceláři.

Pláž

s postupným vchodem do moře, s jemným pískem.

Plážový servis:

1 slunečník + 2 křesla.