STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Puerto Do Sol

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lignano

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Puerto Do Sol

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
prázdninový komplex dvou výškových budov (13 a 17 pater) s velkou uzavřenou zahradou v letovisku Lignano Sabbiadoro, 250 metrů od pláže a 500 metrů od centra města.
Vybavení a služby
bazény pro dospělé a děti, hala s recepcí, výtah, veřejná parkovací místa (dle dostupnosti).
Ubytovaní
Všechny apartmány mají k dispozici klimatizaci, TV, kuchyně apartmánů jsou vybaveny lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem.
APT. 3+0 A3 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 1 rozkládací lůžko nebo pohovka pro 1 osobu, kuchyňský kout, koupelna, balkón.
APT. 2+2 B4 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón.
APT. 3+2 B5 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby/rozkládací pohovka pro dvě osoby a rozkládací lůžko pro 1osobu/rozkládací lůžko pro 1osobu a rozkládací pohovka pro 1osobu, ložnice s manželskou postelí/ložnice se 3 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón.
APT. 4+2 C6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón.
Sport a zábava
vodní a plážové sporty, v blízkosti vodní park Aquasplash, plážový volejbal, lunapark, Zoo, dětský zábavný park.
Stravování
vlastní.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálena 250 metrů, plážový servis v ceně. Pláž je vhodná pro děti - řada prolézaček, skluzavek, dětské atrakce.
Doplňující informace
v ceně není zahrnuta pobytová taxa ve výši cca 1 EUR/os./noc splatná v místě pobytu. Cena nezahrnuje ložní prádlo a ručníky.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu).
Volitelné doplatky
možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - dětská postýlka za poplatek 5 EUR/den, Ložní prádlo k dokoupení za poplatek 11 EUR/os./pobyt, ručníky za poplatek 10 EUR/os./pobyt.