STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Residence L'Uddastru

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Residence L'Uddastru

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
Residence L'Uddastru (dříve Apartmány Lu Fraili) leží v klidné lokalitě s panoramatickým výhledem, vhodné i jako výchozí bod pro poznávání krás severu ostrova.
Poloha
Residence leží na severovýchodě Sardinie v oblíbené oblasti San Teodoro, s výhledem na protější výběžek Puntaldia, která je oblíbeným cílem hráčů golfu, díky svému golfovému klubu. Přibližně 4 km od komplexu najdete živé centrum turisticky oblíbeného městečka San Teodoro, které nabízí obchody, restaurace, supermarket, lékárna, bary, cukrárny, ale i diskotéky a noční vyžití. V nedaleké malé čtvrti Lu Fraili a Puntaldia se nachází služby jako menší obchůdky, restaurace i pizzerie. Vzhledem k odlehlejší poloze apartmánů doporučujeme pro maximální pohodlí automobil. Vzdálenost od letiště v Olbii 27 km (cca 40 min).
Vybavení
Residence se skládá ze 2 bloků s apartmány. Jeden je v blízkosti státní silnice a druhý o něco dále. Každý apartmán má k dispozici parkovací místo v blízkosti. Wifi v apartmánech k dispozici zdarma, nutno vyžádat heslo na recepci. V blízkosti komplexu si lze za poplatek půjčit automobil, skútr i jízdní kola. Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.
Ubytovaní
Apartmány prošly nedávnou rekonstrukcí a jsou vkusně zařízeny, vybaveny TV, pračkou, stropním ventilátorem, koupelnou se sprchou. Apartmány situované v přízemí mají verandu nebo předzahrádku, apartmány v patře mají zařízenou terasu. Všechny apartmány jsou vybaveny zahradním stolem a židlemi. Na vyžádání a za poplatek možnost dětské postýlky (nebo vlastní zdarma, max. 1/apt.) i dětské židličky. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, pokoj s manželským lůžkem. TRILO 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky. Libovolný nástup - min. počet nocí 5. Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem a klient nepřijede do 24:00, je ubytování možné až následující den. Fotografie ubytování jsou pouze ilustrativní, je garantované popsané vybavení, nikoli konkrétní vzhled. Označení polohy v mapě je orientační, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.
Stravování
Vlastní. V centru města San Teodoro je množství restaurací, obchodů, bary, kavárny i supermarket.
Sport a animace
V blízkém okolí si lze pronajmout auto, skútr, jízdní kola. Cca 10 min autem se nachází Golf Club Puntaldia.
Pláž
Krásná pláž se rozprostírá cca 1,9 km od rezidenčního komplexu. Je zde možno si za poplatek půjčit lehátka, slunečníky, šlapadla a loďky. V nedalekém San Teodoro (4 km) se nachází známá, několik km dlouhá písečná pláž La Cinta, oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi i vyznavači vodních sportů.
Důležité
Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem a klient nepřijede do 24:00, je ubytování možné až následující den.
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Pronájem vozu - S ohledem na odlehlou polohu residence doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu. Pronájmy aut
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax*, ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024). *Přímý let Praha-Olbia-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).
Poplatky na místě - povinné
Poplatky k úhradě na místě: Vratná kauce € 200/apt. (bude vrácena do 24h po kontrole apartmánu na bankovní účet nebo platební kartu). Závěrečný úklid € 80/Bilo, € 90/Trilo, nezahrnuje kuchyňský kout. Neuklizený kuchyňský kout € 25/apt. V případě pozdního příjezdu po 20:00 h večer (max. do 24:00) poplatek € 30 (noční příjezd nutno hlásit předem).
Poplatky na místě - nepovinné
Fakultativní (na vyžádání): Ložní a koupelnové prádlo € 15/osoba/výměna - nutno vyžádat při rezervaci Dětská postýlka € 5/noc - pouze 1 na apartmán; vlastní zdarma (nutno hlásit předem); Dětská židlička € 3/noc; Malé zvíře € 50/pobyt.
Speciální nabídky
Sleva 10 % z ceny ubytování pro pobyty na min. 7 nocí

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.