STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Solemare

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Lido di Jesolo

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Solemare

Neoficiální popis ubytování

Charakteristika
Služby, které nabízí, jsou: recepce,půjčovna kol,parkoviště,zařízení pro handicapované,přátelský mazlíček,servis kol.Pokoje jsou vybaveny: wifi,klimatizace,bezpečný,televize,minibar a balkon.
informace
INFO/SLUŽBY - Soukromé parkovací místo v ceně, - WiFi v ceně,v celém hotelu - Domácí zvířata povolena na vyžádání, psi a kočky za poplatek - Zvířata povolena Hotel poskytuje pro 4nohé přátele boudu nebo podložku,miska na jídlo,čisticí prostředky a užitečné adresy.
Poloha
Hotel Solemare se nachází přímo u moře v Jesolo.
rodina
Dětská postýlka dle dostupnosti: na vyžádání,na poplatek
Stravování
S - Soukromé parkovací místo: v ceně, - WiFi: v ceně,v celém hotelu - Domácí zvířata povolena na vyžádání: psi a kočky za poplatek - Zvířata povolena: Hotel poskytuje čtyřnohým kamarádům: boudu nebo podložku,miska na jídlo,čisticí prostředky a užitečné adresy.
vybaveni_hotel
RECEPCE: 24h;VÝTAH;RESTAURACE;RESTAURACE A LA CARTE;BAR;TERASA;CHECK-OUT: PŘED 10:00;CHECK-IN: OD 14:00;TELEVIZNÍ MÍSTNOST;KREDITNÍ KARTA: VISA,MASTERCARD,BANCOMAT MAESTRO;VYBAVENÍ PRO POSTIŽENÉ: POUZE NĚKTERÉ MÍSTNOSTI;STAVBY: 1;PODLAŽÍ: PŘÍZEMÍ + 4 PATRA;CELKEM POKOJE: 50
vzdalenost
VZDÁLENOST MOŘE/JEZERA: CA.10 MT.,VZDÁLENOST OD LETIŠTĚ: CA.35 KM.VENEZIE,VZDÁLENOST OD AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY: CA.200 MT.,VZDÁLENOST OD CENTRA MĚSTA: V CENTRU,VZDÁLENOST OD NEMOCNICE: CA.2 KM.,VZDÁLENOST OD LÉKÁRNY: CA.150 MT.,VZDÁLENOST OD RESTAURACE/BARŮ: CA.50 MT.,VZDÁLENOST OD OBCHODŮ: CA.50 MT.
Zvíře
Domácí zvířata povolena na vyžádání Psi a kočky za poplatek - Vhodné pro domácí mazlíčky Hotel poskytuje pro čtyřnohé přátele boudu nebo podložku,miska na jídlo,čisticí prostředky a užitečné adresy.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.