STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Za Koupáním A Poznáváním Ischie

Itálie, Poznávací zájezd Itálie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Za Koupáním A Poznáváním Ischie

Neoficiální popis ubytování

abstract

* novinka

Program zájezdu
1. den přílet do Neapole, transfer do přístavu Pozzuoli a trajektem přeplujeme na ostrov Ischia. Tento překrásný ostrov v Neapolském zálivu láká nejen svými čistými a malebnými plážemi, ale také termálními prameny, jejichž blahodárné účinky využívali již staří Řekové a Římané. Za mozaikou zážitků a chutí, ale hlavně za odpočinkem a ozdravením sem každý rok zavítají návštěvníci z celého světa. Po ubytování v hotelu je individuální program. Večeře a přenocování.  
2. den po snídani individuální program, relax v hotelových bazénech, koupání v moři. Odpoledne půldenní okružní jízda po ostrově autokarem. Během okružní jízdy se seznámíte s nejzajímavějšími místy na ostrově, objevíte zapadlá zákoutí s překrásnými plážemi a ochutnáte typické místní likéry. Návrat na ubytování a večeře, přenocování.   3. den po snídani celodenní odpočinek u moře nebo v termálních bazénech, individuální poznávání ostrova místní dopravou nebo pěšky. Na místě lze zakoupit zlevněnou vstupenku do některého z termálních parků, nebo můžete navštívit např. kaktusovou zahradu Ravino. Večeře v hotelu, přenocování.
4. den po snídani odjezd do lázní Nitrodi, kde můžete vyzkoušet léčivé účinky zázračného minerálního pramene v některé z mnoha přírodních sprch. Nezapomeňte si aplikovat omlazující kosmetickou masku. Poté se přesunete do nedaleké jeskyně s vinným sklípkem, kde ochutnáte domácí víno, společně poobědváte a na závěr ochutnáte místní likér limoncello nebo grappu. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách, individuální volno, večeře, přenocování.
5. den po snídani celodenní individuální program, koupání, relax, poznávání ostrova. Večeře, přenocování.
6. den po snídani celodenní výlet lodí na nedaleký ostrov Procida. Možnost společné procházky v malebných uličkách, výstup na vyhlídku k pevnosti nebo individuální volno s možností koupání na místní pláži. V pozdních odpoledních hodinách návrat na Ischii, transfer do hotelu, večeře a přenocování.
7. den po snídani odpočinek a relax u moře, v odpoledních hodinách přejezd trajektem do Neapole. Projížďka městem se zastávkou na místě s úchvatným výhledem na Neapolský záliv. Vyfotíme se u pevnosti Castel dell'Ovo a následně přejedeme k majestátnímu hradu Castel Nuovo. Pěší prohlídka města s jedinečnou atmosférou a vůněmi. Večeře a přenocování.  
8. den v časných ranních hodinách transfer na letiště.
Fakultativní služby
Cena NEZAHRNUJE:

* příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.990 Kč
* nápoje u večeří
* doprava MHD po ostrově
* vstupy do lázní a památek
* obědy a stravování během výletu na ostrov Procida
* pobytová taxa v hotelu


Informace
Cena NEZAHRNUJE:

* příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.990 Kč
* nápoje u večeří
* doprava MHD po ostrově
* vstupy do Lázní a památek
* obědy a stravování během výletu na ostrov Procida
* pobytová taxa v hotelu
Cena zahrnuje
· Letenka Praha – Neapol – Praha v ekonomické třídě
· 7x ubytování ve 3* hotelu s polopenzí
· Transfery z letiště na ostrov Ischia a zpět
· Služby českého delegáta po celou dobu pobytu
· Výlety na ostrově Ischia dle programu
· Ochutnávka místních specialit dle programu
· Celodenní lodní výlet na ostrov Procida

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.