STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Riu Karamboa

8/10
8/10

Kapverdské ostrovy, Boa Vista

Na plážiNa pláži
Vhodné pro rodinyVhodné pro rodiny
Venkovní bazénVenkovní bazén

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Iva, pobyt s rodinoukvěten 2023

Dovolená nad očekávání skvělá

8,6/10
Jacob, pobyt s partnerem/kouúnor 2020

9/10
PAVEL A MARCELA, pobyt s partnerem/koukvěten 2019

9,4/10
Jan, pobyt s partnerem/kouduben 2019

7,9/10
David, pobyt s partnerem/kouúnor 2019

Vynikající místo i hotel. Největší problém je, že moře je často velmi rozbouřené a možnosti koupání v moři kvůli velkým vlnám jsou velmi omezené (za celý týden pobytu byla stále červená vlajka...do moře se dalo jít pouze na vlastní nebezpečí). Pro děti je moře téměř nemyslitelné. Vše ostatní včetně jídla , vybavení a personálu je skvělé!!!

7,4/10
Jiří, pobyt s partnerem/kouzáří 2018

Na dovolenou budeme ještě dlouho a rádi vzpomínat. Byla to pro nás první exotika a byli jsme z ní nadšeni. Boa Vista je ráj na zemi a kéž by i tak nadále zůstala - snad jí turismus nezkazí tak rychle. Rada na závěr: Pokud budete mít možnost vybrat si leteckou společnost, zkuste se vyhnout Travel Service - jejich služby jsou pro ekonomy class tragické - cesta tam (letadlo přetopeno), cesta zpět (letadlo podchlazeno, v noci a ještě vám odmítnou dát deku na spaní?).

8,8/10
Tamizáří 2017

6,6/10
Olga, pobyt s partnerem/kouzáří 2017

Jediné co nám vadilo, byl delegát, který byl totálně neschopný!

8,4/10
Kristýna, pobyt s rodinoučervenec 2017

7,8/10
Hana , pobyt s přáteliúnor 2017

8,3/10
Jan Viskot, pobyt s partnerem/kouleden 2017

Dovolené se nám líbila, když nám to zdraví dovolí, tak se tam zas podíváme. Jenom malou poznámku, mohlo by sem létat trochu větší letadlo, alesponˇ Boink 747, když máte 6,5 hodiny sedět ve stísněném prostoru a nemůžete moc pohnout nohami, tak je to velmi nepříjemné. Děkuji Viskot Jan.

8,9/10
Kretek, pobyt s rodinouleden 2017

Celkový dojem z pobytu na dovolené byl skvělý. Bohužel nám jej pokazila cesta domů, kdy jsme se celá rodina přiotrávili teplým jídlem podávaným v letadle společnosti TravelAgency. Kuřecí na kari s rýží bylo jediné jídlo, které jsme celá rodina jedli všichni společně a stejné. Dva dny po návratu domů jsme prodělali vážné žaludeční problémy, které jsme byli nuceni řešit s lékařem. Dle názoru lékaře se jednalo o kontaminaci z jídla. Problémy jsme měli všichni tři totožné (2 dospělí a jedno dítě) a propukly prakticky ve stejný okamžik. Vše tedy logicky směřuje k tomuto jídlu :(

9/10
Nikita, pobyt s partnerem/kousrpen 2015

Jediné, co může občas zamrzet je počasí, které je trochu nevyzpytalelné - dost často je pod mrakem, i když pozor, může to být dost zrádné a snadno se spálíte. Jednou nám na cca 30min. i sprchlo. Od moře příjemně fouká, takže pocitově vám vůbec není vedro, jen ve vnitrozemí :). Zcela modrou oblohu bez mráčku zde však nečekejte. Méně příjemný byl však let zpět do ČR, kdy letadlo nejprve letí na ostrov SAL vysadit klienty, kteří teprve přilétají na dovolenou, dotankovat, vyměnit posádku a uklidit letadlo, takže vás na cca hodinu vyhodí do haly, což ovšem není tak strašné jako čekání na odlet v Boa Vistě na venkovním letišti v úmorném vedru :), zde je klimatizováno a příjemněji, ale let se tak zbytečně dost prodlužuje. Shrnuto podtrženo - i přes všechny menší mínusy to byla jedna z mých nejhezčích dovolených v životě. Určitě doporučuji navštívit.

8,9/10
STUDENT AGENCY, pobyt s rodinousrpen 2012

Společnost STUDENT AGENCY doporučuje tento hotel. Věříme, že na základě našeho hodnocení splníme veškerá Vaše očekávání. Přejeme Vám příjemný výběr dovolené.

8,1/10

O hotelu

Riu Karamboa

Na pláži Na pláži
Na pláži
Vhodné pro rodiny Vhodné pro rodiny
Vhodné pro rodiny
Venkovní bazén Venkovní bazén
Venkovní bazén

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotelový komplex jen pro dospělé s excelentním servisem a širokou škálou sportovních a lázeňských služeb!
Rychlý přehled
ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) hotel jen pro dospělé nejoblíbenější hotel na Boa Vista Splash Water World - vodní park výborný poměr kvality a ceny bohatá nabídka animačních programů vyhřívaný bazén v zimních měsících Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
cca 5 minut jízdy z letiště přímo u písečné pláže Chaves v sousedství sesterského hotelu Riu Palace Boavista
Poloha
ostrov Boa Vista, hotel prestižní hotelové společnosti RIU leží přímo u krásné bílé písečné pláže Praia Chaves. Hotel prošel renovací v roce 2022. Vzdálenost od letiště cca 2 km, městečko Sal Rei cca 9 km.
Vybavení hotelu
950 pokojů a suite. 4 restaurace, 4 bary, 5 bazénů, whirlpool, Renova SPA centrum, fitness, aerobic, aquagymnastika, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, šlapací kola, kajaky, tenis, plážový volejbal, animační programy, boutique, kadeřník, Wi-fi internet zdarma. V hotelu najdete vodní park Splash Water World.
Vybavení pokoje
Standard pokoj (26 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností přistýlky
Popis zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností přistýlky
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Hotelový komplex jen pro dospělé s excelentním servisem a širokou škálou sportovních a lázeňských služeb!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite. V hotelu je možné ubytování jen osob starších 18 let.
Odkaz na WWW
https://www.riu.com/en/hotel/cape-verde/boa-vista/clubhotel-riu-karamboa/
www odkaz popis 1
RIU Karamboa
Cena letecky/osoba zahrnuje
charterovou leteckou dopravu Praha - Kapverdy- Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, povinnou letištní bezpečnostní taxu cca 31 EUR (po příletu na letišti) nebo 1.500 Kč přes CK.
Povinné příplatké letecké dopravy
kapverdská vláda zavedla novou turistickou taxu ve výši 220 CVE (cca 2 EUR) na noc a osobu nad 16 let. Při pobytu na 14 dní je vybírána taxa jen za 10 nocí. Tento poplatek se hradí přímo na recepci ubytovacího zařízení.
Letecky poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.