STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Las Americas Torre del Mar

Kolumbie, Kolumbie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Las Americas Torre del Mar

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
La Boquilla
Poloha
Plážový hotel Las Americas Torre del Mar se nachází v La Boquilla cca 4 km od letiště (CTG)
Pláž
písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.
Vybavení
Tento 10-podlažní hotel má 279 pokojů. K vybavení hotelu patří recepce, lobby, 3 výtahy, klimatizace, trezor (zdarma), kadeřnictví, parkoviště (zdarma) a směnárna. O blaho hostů se starají 2 restaurace a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční místnost.    K venkovnímu vybavení hotelu patří 5 bazénů se sladkou vodou a dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Osvěžující nápoje je možno dostat přímo v baru u bazénu.
Ubytování
King JuniorSuite (Výhled Na Oceán): Pokoje jsou vybavené postelí king-size nebo dvěmi samostatnými lůžky, minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (za poplatek), kávovarem s kapslemi (za poplatek) a kabel. TV a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna se sprchou.

  Executive Pokoj (Výhled Na Zahradu): Pokoje jsou vybavené postelí king-size nebo dvěmi samostatnými lůžky, minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (za poplatek), kávovarem s kapslemi (za poplatek) a kabel. TV a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna se sprchou.

  Superior Pokoj (Výhled do zahrady nebo na moře): Pokoje jsou vybavené postelí king-size nebo dvěmi samostatnými lůžky, minibarem (za poplatek), internetem (zdarma), sejfem (za poplatek), kávovarem s kapslemi (za poplatek) a kabel. TV a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna se sprchou.
Stravování
Snídaně formou bufetu, možnost polopenze.
Sport a zábava
Sportovní a volnočasová nabídka: tenis (za poplatek), aerobik, fitness a minigolf. Nabídka wellness: masáže za poplatek. 
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.