STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Club Tropical

6,9/10
6,9/10

Kuba, Varadero

Recenze

František, pobyt s přáteliúnor 2020

6,6/10
Vlada, pobyt s partnerem/kousrpen 2018

Je možné, že dovolená by byla lepší v období zimních měsíců, kdy hotel navštěvuje větší množství turistů z Evropy či USA a Kanady. Dle informací, které se nám dostalo tak v období léta je hotel naplněn klientelou ze zemí jižní ameriky kteří mají zřejmě jinou mentalitu než jsem zvyklý. Mě pak osobně vadila hlučnost, minimální snaha po sobě cokoli uklidit. Umývání věcí včetně nádobí po nápojích v bazénu a koupaní v bazénu v tričkách košilích šortkách ve kterých se běžně pohybovali po venku takže vypadali, že zároveň si i perou. Jiný kraj jiný mrav ale v bázénu jsme se raději ani nevykoupali.

5,6/10
René, pobyt s rodinouúnor 2018

Předražený hotel, velké zklamání hlavně pokojem- hluk, plíseň, nelze zamknout balkon- a dosti fádní stravou, pro děti nepříliš vhodný- krom brouzdaliště žádné jiné vyžití. Zato chlast teče proudem, kanadští a němečtí důchodci si nosí velké termohrnky a zásobují se rumem, kouření v baru i okolí...

4,6/10
Roman, pobyt s rodinouleden 2018

Delgata jsem nevidel a ani nepoznal. Delegát se na hotel totalne vykak..Zaplat panbuh si poradim sam ;-)

7,6/10
Jarda, pobyt s partnerem/kouprosinec 2017

8/10
Yvetta, pobyt s partnerem/kouprosinec 2017

Oceňuji velmi dobrou kvalitu služeb pořadatelské cestovní kanceláře na rozdíl o kanceláře od kterého jsem si zájezd zakoupila. Oceňuj krásné pláže a moře Varadera. Cena odpovídala kvalitě hotelu.

6,5/10
Mbřezen 2016

6,8/10
Radek, sám/abřezen 2015

7/10
Jaroslav, pobyt s partnerem/koubřezen 2013

Zajištění u Student Agency nemělo chybu, slečna Kafková zařídila vše perfektně , takže žádný problém. Neckermann to má také perfektně zorganizované vč.delegátů a překladatelů. Letecká doprava Condorem je 10 hodin. Kuba je skutečně Perla karibiku, kde je bezpečno (podstatně vyšší úroveň než u nás) a také svobodný pohyb po této zemi je nadstandart vč. půjčení auta nebo moto. Na jedné straně půjčíte a na druhé vrátíte. Nocleh seženete vždy a dobrý. Žádné slamy a chudinské čtvrti, žádní bezdomovci . Disidenti neotravují, takže pohoda. Doporučuji , zážitky na vlastní kůži jsou ty nejlepší. Vřele doporučuji a neposlouchejte hloupé a nenávistné komentáře novinářů a nepřátelské klaky "Člověk v tísni".

8,6/10
Roman, pobyt s přátelikvěten 2012

7,5/10

O hotelu

Club Tropical

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově "Hicacos", kde se nachází nejznámější kubánské letovisko "Varadero". Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Club Tropical 3*, ALL INCLUSIVE.


ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis Lokace
VARADERO:

Letovisko "Varadero" se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově "Hicacos". První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem "ALL INCLUSIVE", nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park "Ciénaga de Zapata" (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál "Guamá" k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice "Aldea Taina" a "Lago del Tesoro" - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž "Playa Girón". Za zmínku ještě stojí údolí - "Valle Yumuri" a vyhlídka - "Mirador Bacunayagua" (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně "Cuevas de Bellamar", 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování
CLUB TROPICAL 3***:

Tento hotel se nachází v srdci města Varadero, přímo u pláže s bílým pískem, nedaleko od nákupní zóny "Centro Comercial Hicacos", kde se nachází celá řada restaurací a barů a tržiště se suvenýry. Od letiště Juan Gualberto Goméz na Varaderu je vzdálený 26 km. Disponuje celkem 143 klimatizovanými pokoji (77 Superior Room, 43 Standard Room a 23 Apartmánů, z nichž některé nabízí výhled na moře), situovaných do tří třípatrových budov, s vlastním sociálním zařízením, minibarem, satelitní TV, telefonem a trezorem. Některé pokoje disponují balkonem či terasou. V rámci programu all inclusive poslouží ke stravování klimatizovaná bufetová restaurace "El Fuerte" s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, dále 2 bary - "Buganville" přímo u bazénu či bar "Los Cocos", jenž je hotelový hostům k dispozici 24 hodin denně. Naleznete zde příjemný venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Disponuje směnárnou, v lobby hotelu internetem, obchodem se suvenýry, lékařskou službou, půjčovnou aut či motocyklů a room servisem. Na pláži je možnost využít široké škály nemotorizovaných vodních sportů. V hotelu probíhají denní i noční animační programy jako vodní aerobik, kurzy salsy či španělštiny či ve večerních hodinách živá hudba k poslechu i tanci. Optimální hotel pro ty, co nevyžadují mimořádný luxus a vyhledávají klidný menší hotýlek, situovaný přímo v centru města a i nadále u nádherné pláže.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Club Tropical nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u bazénového snack baru k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program
1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních/večerních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program.
V odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně .
Ve večerních/nočních hodinách odlet z Havany s Air France nebo se Swiss Air směr Praha. Přílet následující den.

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.