STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Palacio Cueto

Kuba, Havana

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Palacio Cueto

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd do metropole Kuby. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či muzeum kubánského rumu Havana Club. Dvacet kilometrů od Havany se nachází pláže "Playas del Este" s azurově modrou vodou a bílým pískem. Na pláž se snadno dostanete autobusem z centra Havany za 5 CUC. Ubytování se snídaní v hotelu PALACIO CUETO 4*.


PROŽIJTE EXOTICKOU DOVOLENOU V NÁDHERNÉ HAVANĚ, MĚSTĚ PLNÉM ŽIVOTA, BOHATÉ HISTORIE A NEKONČÍCÍ ZÁBAVY. HUDBA A TANEC VÁS BUDOU OBKLOPOVAT PO CELOU VAŠÍ DOVOLENOU.

Popis Lokace
HAVANA:

Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

Popis ubytování
PALACIO CUETO 4****:

Tento hotel nabízí sofistikované ubytování k pobytu ve městě Havana. Hotel je vybaven 57 elegantními pokoji.Hotel je méně než 2.2 km od Cigar Factory Tours. Plaza de la Revolucion je 3.9 km od ubytování, zatímco Old Square a Cabaret Le Parisien jsou oba poblíž.Ubytování nabízí Wi-Fi, sejf na notebook a balkón v každém pokoji. Některé pokoje mají výhled na ulici. Nabízí koupelny s fénem a jacuzzi.Tento hotel nabízí kontinentální snídani. Hosté si mohou ochutnat jídla místní kuchyně v restauraci. Cafe El Escorial, Vita Spericolata Bar de Tapas a Cerveceria Plaza Vieja nabízí výběr jídel zhruba 50 metrů od hotelu.Letiště Havana je situované asi 20 km od ubytování.Lázeňské centrum, jacuzzi a sauna je k dispozici pro potěšení klientů.

Strava

Bohatá snídaně s výběrem z teplého a studeného bufetu, různé druhy nápojů. Možnost dokoupení polopenze za příplatek.

Program
1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času)
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2.,3., 4., ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu)
Volné dny s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Přílet následující den.

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.