STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Gran Caribe Villa Tortuga

7,1/10
7,1/10

Kuba, Varadero

Recenze

Václav, pobyt s partnerem/kouzáří 2019

5,6/10
Michal a Andrea, pobyt s partnerem/koučervenec 2019

6,1/10
Jana , pobyt s partnerem/kouleden 2019

8,8/10
Věra a Tomáš, pobyt s partnerem/kouprosinec 2018

8,5/10
Yvetta, pobyt s partnerem/kouprosinec 2018

Určitě se na Kubu vrátím, ale do hotelu Vila Tortuga již nikdy více.

3,6/10
Zbyněk, pobyt s partnerem/kouprosinec 2018

Koloritem hotelu jsou hlavně výměny pokojů .Až v dalších pokojích zjistíte , že jsou všechny stejné . Nám třeba nefungoval záchod ( buď nešlo splachovat nebo voda tekla pořád ) a výměna osusek na pláž vlastně nejde . Když na Kubu tak jinam.

5/10
Vladimír, pobyt s partnerem/koulistopad 2018

Kdysi nádherný areál ale léta neudržovaný. Všude koloo socialismus.

4,9/10
Libor, pobyt s partnerem/kouzáří 2018

Vše celkem OK, let z MNICHOVA OK, jen parkování zařizované od prodejce je trošku divoké: parkování je cca 15 km od letiště u "TURKU" předal jsem doklad a klíče - odvoz na letiště dodávkou, celou dovolenou se modlit zda auto nerozeberou na součástky.... přílet - zavolat - přijedou..... cca 30 minut jsme se hledali na letišti.... dle vizitky s nákresem - místo vyzvednutí na letišti neplatilo - museli jseme jinam dojit pěšky....... příjezd na parkoviště ... auto venku na ulici nezamčené pak přinesli klíče... s autem ujeli cca 10km nechápu proč a kam .... pakrkování zdarma k zájezdu je zcela nevhodné...

6/10
Petr, pobyt s rodinoukvěten 2018

chtělo by to zopakovat

7,5/10
Dáša, pobyt s partnerem/kouduben 2018

Vřele doporučuji,cesta dlouhá,ale stojí to za to

7,3/10
Blanka, pobyt s partnerem/koubřezen 2018

6,9/10
Petr, pobyt s partnerem/kouleden 2018

4,5/10
Petra, pobyt s partnerem/kouleden 2018

8,4/10
Kleho, pobyt s rodinouprosinec 2017

7/10
Michal, pobyt s rodinoukvěten 2017

8,9/10
Lubomír Kopuletý, pobyt s partnerem/koubřezen 2017

Na Kubě jsme byly poprvé a za nás mužů říct, že příští jaro máme jasno v tom kam pojedeme. Kuba a Billa tortuga, tento resort tím jak je navržen nepůsobí jako hotel, spíš jako rodinná záležitost. Personál naprosto úžasný a člověk se tam cítil velmi příjemně. Opravdu mužů jen doporučit.

9,6/10
Iva, pobyt s rodinouúnor 2017

Cestovali jsme s německou ck hlavně kvůli cestě. Naše Ck létají s letadlem pro střední lety a mají min. 2 mezipřistání kvuli palivu a je tam minimální prostor. Na dálkové lety nevhodné. Zde vše ok, služby delegáta v místě i komfort při odbabení, vše na velmi dobré úrovni.

7,6/10
tomas, pobyt s přátelileden 2017

6,7/10
Míra, pobyt s partnerem/koulistopad 2016

Kubu doporučuji všem kteří místo luxusu upřednostní azurové moře, písčité pláže, rozmanitou přírodu a pohodové Kubánce. Jen je třeba počítat s delší dobou letu.

7,5/10
Petra, pobyt s přáteličerven 2016

Celkový dojem byl skvělý. Hotel není vyšší kategorie, ale personál, příroda, pláže, animační programy, výlety dělají z tohoto hotelu skvělou dovolenou. Nechtělo se mi odjet.

8,1/10
Jirka H., pobyt s partnerem/koukvěten 2016

Hotel patří k nejstarším na Varaderu, čemuž odpovídala i kvalita ubytování. Občas něco nefungovalo (záchod, zásuvka, voda, klimatizace). Vše bylo po několika urgencích vždy opraveno, nicméně se standardním "kubánským zpožděním :))". Personál vcelku ochotný a pracovitý, úklid probíhal bez problémů, pokoj byl čistý. Jídla jsme se přejedli cca po týdnu, pak se stále opakovalo. Druhý týden jsme se poměrně těšili na domácí stravu. K výběru většinou jedno až dva druhy masa, z příloh špagety, rýže. Ovoce a zelenina cca 3 kusy. Zákusky velmi dobré, snídaně celkově asi nejlepším jídlem dne, obědy a večeře slabší. Možnost svačiny ve snack baru, či večeře v a-la Carte restauraci - nic extra. Pláž a moře patří k jednoznačným klenotům tohoto hotelu. Pláž opravdu krásná, velká a moře skvělé, teplé a čisté..prostě nádhera. Na pláži vždy dostatek lehátek a slunečníků během celého dne (je pravda, že hotel byl obsazen cca z 1/2). Bar na pláži vždy od 10 - 17.00, podávaly se nealko nápoje i drinky a koktejly. Na Kubu jsme jeli hlavně kvůli pláži a moři, proto tento zážitek vylepšil naše rozčarování z kvality ubytování. Absolvovali jsme několik výletů, rozhodně stojí za to návštěva Havany, jízda v amerických autech je opravdu zážitek na celý život. Celkově se nám Kuba moc líbila, ale pro případnou další návštěvu bychom zvolili jiný hotel - pravděpodobně dále na Varaderu, kde jsou hotely novější a lepší kvality. Počasí nám vyšlo i v květnu (pršelo jeden den a to jen ráno).

7,5/10
Renáta, pobyt s partnerem/kouduben 2016

My jsme byli moc spokojeni, Kuba se nám moc líbila, hned bychom jeli znovu.

6,9/10
Alan, pobyt s partnerem/koubřezen 2016

Určitě doporučuji. Jedinné mínus na této dovolené byla 6 hodinová pauza při cestě zpět při mezipřistání. JInak super dovolená.

9,5/10
Zdenka Baloghová, pobyt s rodinouúnor 2016

Kromě velmi únavné cesty z Prahy na Varadero - tam 31 hodin, zpátky 32 hodin, jsme s dcerou byly velmi spokojeny. S pozdravem Zdeňka Baloghová

8/10
Daniel Hovad, pobyt s partnerem/kouleden 2015

7,2/10
Vlaďka, pobyt s partnerem/kouříjen 2014

Hotel nedoporučuji. Nezájem o klienta, neschopni jakékoli pomoci v nesnázích, neochota. Není úplně uzavřený a tím pádem ani příliš bezpečný.

5/10
J., pobyt s přáteliúnor 2014

Velmi hezká dovolená

6,3/10
Petr, pobyt s přáteliúnor 2014

8/10
Alice, pobyt s rodinoulistopad 2012

6,9/10
Ivana, pobyt s rodinouříjen 2012

nádhera,moc se nám tam líbilo

8,3/10
Jana, pobyt s rodinousrpen 2012

Zájezd celkově hodnotím velmi kladně, nepříjemné bylo jen čekání při přestupu na letišti v Madridu na letadlo do Havany, kde jsme čekaly asi 7 hodin. Vzhledem k tomu, že jsme cestovaly s německou CK, bylo prakticky nutností ovládat částečně němčinu nebo angličtinu, protože na letištích nebyl k dispozici delegát a vše jsme musely zařídit samy. V hotelu jsme měly k dispozici delegátku, která mluvila jen německy, španělsky a anglicky, ale věnovala se nám příkladně. Kvalita ubytování, stravování byla dobrá, program all inclusive také. Pláž přímo u hotelu byl vcelu čistá, neuklízela se jen o víkendech. Nákupní možnosti byly v souladu s destlinací nevelké. Problematická byla zpětná směna CUC na Euro - ani jedna okolní banka neměla eura k dispozici - lze ale vyřešit na letišti při odletu. Jediné, co bych vytkla je předběžné neupozornění na platbu 25CUC při odletu - kdybychom si to samy nenašly v materiálech CK, byly bychom asi značně překvapené.

6,6/10
breta, pobyt s partnerem/koučerven 2012

Jídlo ok,čistota ok,perzonál ok,ale hotel má svoje roky už dávno za sebou

7,1/10
Veronika, pobyt s partnerem/koučerven 2012

Celý hotelový komplex je starší, ale vše je čisté a pěkně upravené. Vybavení pokojů je dostatečně "pohodlné". Žádný luxus to ale není. Hotel je vhodný i pro malé děti. Velká část bazénu je mělká (jako brouzdaliště). Přímo v hotelu je i dětský koutek s prolézačkami, skluzavkami. K dispozici je plážový bar, bar u bazénu spojený se snack barem, kde dělají hamburgery a sendviče, cafe bar a lobby bar, který je otevřený 24 hodin denně. Všechna jídla se podávají v bufetové restauraci, která je čistá. Jídlo se ale stále opakuje, v poledne i večer je téměř to samé a každý den se změní minimum pokrmů. Po 12 dnech jsme se opravdu hodně těšili na něco jiného. Hlady ale určitě neumřete! Pláž je nádherná, bílý písek, voda průzračná, sem tam rybička, ale na šnorchlování to není. Výlety jsou dost drahé, min. Havana je ale nutnost! Hotel je blízko centra, dojdete pěšky za cca 7 minut. Jsou to pouze tržnice s cetkami otevřené od 10 do 19 hod. Večer tedy není kam jít, ale zábava v hotelu je celkem o

7,9/10
Veronika, pobyt s partnerem/koukvěten 2012

Hotel byl v pohodě, je třeba si uvědomit, že se jedná o 3* a vše tomu odpovídalo. Pláž a moře byla ale nádherná (bohužel někteří turisté na ní zanechávali kelímky, vajgly...i přestože pár kroků měli koše), pláž se uklízela, ale sem tam tam bohužel nepořádek od turistů byl... Celkově se nám zájezd moc líbil, vše bylo perfektně zajištěné, od CK jsme obdrželi knížečku s vouchery na hotel, el.letenky, víza..., vše postupně uspořádané, takže stačilo vždy jen předložit s minimální znalostí němčiny. Komunikace se Student Agency výborná, doprava na letiště do Frankfurtu busem od Student Agency také v naprostém pořádku. Děkujeme za příjemně strávenou dovolenou.

6,8/10
Jan, pobyt s partnerem/kouprosinec 2011

8,5/10

O hotelu

Gran Caribe Villa Tortuga

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Prázdninová vesnice je z roku 1975. Komplex nabízí hostům celkem 292 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Komplex nabízí službu hlídání dětí, lékařskou službu a pokojovou službu.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Je možné požádat o přistýlku. Je tady sejf. K dispozici je také lednička a mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Také je tu vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V prázdninové vesnici jsou pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou využít terasu, lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, hra boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal a golf. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, jízda na katamaránu, jízda na kajaku, šnorchlování, potápění, aqua aerobik a aqua fitness. Hosté mohou sportovat i uvnitř komplexu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník, gymnastika a aerobik. Hosté mají k dispozici wellness zónu se spa. Za poplatek mohou využít masáže. V nabídce je animační program, diskotéka, miniklub a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Prázdninová vesnice nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.