STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Chamada Prestige Hotel & Spa

Kypr, Severní Kypr, Girne (Kyrenia)

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Chamada Prestige Hotel & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Severní Kypr - Kyrenia
Poloha
Luxusně vybavený pětihvězdičkový hotel je situovaný v oblasti Catalkoy, cca 7 km od centra města Kyrenia. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené cca 2 km. Letiště v Larnace se nachází cca 80 km.
Pláž
Plážový klub je vzdálený cca 1,5 km od hotelu. Vstup do moře možný pouze přes molo, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Shuttle bus na pláž zdarma (několikrát denně). Bar na pláži v rámci all inclusive.

Plážový klub nabízí večerní program, vystoupení DJs (večerní vstup zdarma pouze ve vybrané dny).
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (za poplatek a s předchozí rezervací), lobby bar, bar s terasou, bar u bazénu, bar na pláži, vitamin bar (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, vnitřní bazén (10 let+), dětský klub (hlídání dětí 4-12 let zdarma, 0-3 roky za poplatek), fitness, wellness, konferenční místnost, kasino, WiFi zdarma.
Ubytování
Pokoje Deluxe s výhledem do okolí a možností až 2 přistýlek pro děti nabízí vlastní příslušenství (WC, koupelna, vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV, telefon, trezor (zdarma), WiFi zdarma, minibar (zdarme doplňován 1x denně), set pro přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasu.

Za příplatek možné pokoje Deluxe s výhledem na moře.

Hotel má k dispozici bezbariérový pokoj (na vyžádání).
Stravování
All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, zákusky, Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Zdarma: fitness, sauna, hammam, pára, 
Za poplatek: masáže, kadeřnictví, relaxační a kosmetické procedury, vodní dýmka,
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Hotel se nachází na území Severního Kypru. Je tedy nutné brát v úvahu jak vstupní podmínky na území Kypru (přílet do Larnaky), tak na území Severního Kypru. Více informací o vstupních podmínkách poskytne Ministerstvo zahraničních věcí České republiky.