STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Indigo Larnaca

Kypr, Jižní Kypr, Larnaka

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Indigo Larnaca

Neoficiální popis ubytování

Popis
Moderní 4podlažní Hotel Indigo patří mezi nejoblíbenější v destinaci Larnaka.
Rychlý přehled
internetové připojení zdarma velmi dobrá vybavenost hotelu bezbariérový přístup pouze pro osoby starší 18 let
Stručná poloha
v blízkosti 100 m široká dlouá pláž nákupní možnosti v přímém okolí hotel stojí 1,5 km od mešity Touzla mezinárodní letiště Larnaca 9 km
Poloha
Moderní 4podlažní Hotel Indigo v Larnace má vynikající polohu v historickém centru Larnaky, nabízí střešní bazén s nádherným výhledem na Středozemní moře. Nachází se v blízkosti St. Lazarus Chrurch a středověkého hradu Larnaka.
Pojmenování upoutávky 1
Indigo Hotel City Centrum
Popis upoutávky 1
Střešní bazén s nádherným výhledem na Středozemní moře.
Vybavení
Hotel má vlastní restauraci. Přístup k internetu je k dispozici prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je fitness centrum, které poskytuje celou řadu příležitostí pro efektivní cvičení., venkovní bazén (sezónní), bazén, střešní bazén, ručníky k bazénu/na pláž, bar v bazénu. K dispozici je terasa - místo je určeno pro odpočinek hostů. Dostupnost pokojů pro hosty se zdravotním postižením. Rekreanti mohou si zaplavat ve venkovním bazénu. Na požádání je k dispozici dodání jídla, napojů a snídaně do pokoje. Můžete vyměnit peníze přímo v hotelu.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování typu dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, bezbariérové pokoje, TV - bezbariérový sprchový kout - bezplatné Wi-Fi, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a kávovar Nespresso, župan a pantofle, luxusní toaletní potřeby. Nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, klimatizace.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Hotel nabízí ubytování typu dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, bezbariérové pokoje, TV - bezbariérový sprchový kout - bezplatné Wi-Fi, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a kávovar Nespresso, župan a pantofle, luxusní toaletní potřeby. Nekuřácké pokoje, bezbariérové, výtah, klimatizace, pouze pro dospělé.
Stravování
Hotel Indigo podává v restauraci kompletní snídani. Hosté si mohou vychutnat nápoje a osvěžující koktejly ve 2 barech, z nichž jeden je přímo u bazénu. Možnost dokoupení polopenze.
Náš názor
Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi nejoblíbenější části destinace Larnaka, personál recepce hovoří německy, řecky, anglicky a rusky. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Odkaz na WWW
www.sunnyseekerhotels.com
www odkaz popis 1
www.sunnyseekerhotels.com

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.