STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Panthea Holiday Village Water Park

Kypr, Jižní Kypr, Ayia Napa

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Panthea Holiday Village Water Park

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotelový komplex u pláže a s vlastním aquaparkem.
Rychlý přehled
vlastní aqupark, tenis, wellness stravování all inclusive velká vybavenost a vysoká kvalita snadná dostupnost centra
Stručná poloha
písečná pláž cca 150 m nákupní možnosti v přímém okolí centrum střediska 800 m mezinárodní letiště 40 km
Poloha
Rozlehlý dovolenkový komplexe Panthea Holiday Village 4 leží na pobřeží ve středisku Agia Napa, cca 150 m od písečně-oblázkové pláže, pouhých několik stovek metrů od centra letoviska a velké řady turistických a historických zajímavostí a atrakcí - klášter Agia Napa, Mořské muzeum, rušné centrum s nespočtem nákupních možností, kaváren či taveren. Další zajímavá místa lokality jsou v rozsahu do 10 km od hotelu a Vy se do nich snadno dopravíte místní dopravou. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno 40 km, doba transferu cca 50 min.
Pojmenování upoutávky 1
Panthea* Holiday Village
Popis upoutávky 1
Venkovní část nabízí velký bazén, samostatný dětský bazén/brouzdaliště, chloubou resortu je velký venkovní aquapark pro děti i dospělé, provozní doba 10-18 h s velkým počtem skluzavek, líných řek, tobogánů, umělými vlnami aj. Velmi členitý a rozlehlý moderní komplex je tvořen velkým počtem menších 1-3 podlažních budov a rozlehlým venkovním areálem s vlastním aquaparkem.
Vybavení hotelu
Velmi členitý a rozlehlý moderní komplex je tvořen velkým počtem menších 1-3 podlažních budov a rozlehlým venkovním areálem s vlastním aquaparkem. Pláž je vzdálená cca 150 m. Hotelovým hostům je k dispozici moderní vstupní hala s recepcí v hlavní budově, vnitřní hlavní restaurace a venkovní open air a´la carte restaurace a taverna, k posezení pak vnitřní bar a venkovní pool snack bar. Najdete zde i minimarket, hernu, internetový koutek, Wi-Fi připojení zdarma, sménárnu či prádelnu, dále vnitřní bazén s jacuzzi, saunou, možností masáží a dobře vybavené fitness centrum. Venkovní část nabízí velký bazén, samostatný dětský bazén/brouzdaliště, chloubou resortu je velký venkovní aquapark pro děti i dospělé, provozní doba 10-18 h s velkým počtem skluzavek, líných řek, tobogánů, umělými vlnami aj. Po celém areálu jsou sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek). K další vybavenosti patří tenisový kurt, volejbal, velké dětské hřiště, kulečník, stolní tenis aj., hotel pořádá zábavné a soutěžní animační programy a tématické večery pro všechny věkové kategorie. Prostřednictvím recepce lze sjednat pronájem jízdních kol či vozidel. Parkování zdarma je samožřejmostí.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v celkem 281 pokojích, rodinných pokojích či suitách. Všechny jsou elegantně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minilednci, telefon, SAT-TV, coffee/tea set, balkón nebo terasu s venkovním nábytkem.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.
Popis zařízení 1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minilednci, telefon, SAT-TV, coffee/tea set, balkón nebo terasu s venkovním nábytkem.
Stravování
All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne teplé i studené snack občerstvení, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje. Přesné časy a místa stravování Vám budou sděleny po příjezdu.
Náš názor
Velmi rozlehlý moderní a členitý hotelový komplex se skutečně velikou vybaveností, vlastním wellness, sportovišti a v neposlední řadě chloubou rezotu-aquaparkem. Je vhodný pro všechny kategorie klientů, dokáže uspokojit jak páry, tak rodiny s dětmi. Výhodou je vybrané stravování přímo v resortu, stejně tak snadná dostupnost různých turisticky a historicky zajímavých míst v okolí. Své si zde najde doslova každý, proto se resort těší velké oblíbenosti a i my jej vřele doporučujeme.
Odkaz na WWW
https://www.marismarehotels.com
www odkaz popis 1
www.marismarehotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
Ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
Případné navýšení palivového příplatku.