STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

St. Elias Resort

Kypr, Jižní Kypr, Protaras

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

St. Elias Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Rozlehlý a skvěle vybavený resort St.Elias 4* se nachází v klidnější části sřediska Protaras
Rychlý přehled
velmi oblíbený resort vlastní aquapark, 2 velké bazény wellness a fitness, tenis.kurty možnost suit s vlastním bazénem
Stručná poloha
cca 600 m do písečných pláží hotelová doprava na pláž zajímavosti lokality do 2 km mezinárodní letiště Larnaca 40 km
Poloha
Rozlehlý a skvěle vybavený resort St.Elias 4* se nachází v klidnější části sřediska Protaras, cca 650 m od nejbližší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Ve vzdálenosti 3-5 km najdete i další velmi populární pláže tohoto střediska. Řada nákupních možností Vám bude dostupná v rozsahu stovek metrů, rovněž tak zastávka místní dopravy, díky které se snadno lze podívat na zajímavosti oblasti a také do vzdálenějších lokalit. V rozsahu do 5 km můžete navštívit např.kostel Profitis Elias, akvárium, klášter Agia Napa aj. Mezinárodní letiště v Larnace je vzdáleno 40 km, doba transferu cca 45 min.
Pojmenování upoutávky 1
St.Elias Resort
Popis upoutávky 1
Venkovní prostory, lemované vzrostlou zelení, Vám nabídnou 2 hlavní sladkovodní bazény, 1 dětský bazén se skluzavkami, jacuzzi, pouze pro dospělé a jako příjemné zpestření pro děti i dospělé vlastní aquapark se skluzavkami a tobogány.
Vybavení hotelu
Komplex rozléhající se na celkové ploše 40.400 m2 a vsazen do hezkých udržovaných zahrad má celkovou kapacitu 152 ubytovacích jednotek v několika kategoriích. Uvítá Vás velmi elegantní vstupní hala s lobby, WiFi připojení ve společných prostorách i na pokojích zdarma, o stavování se postarají 2 hotelové restaurace s rozmanitou nabídkou zahrnující tradiční jídla i pokrmy mezinárodní kuchyně, k posezení je zde 1 vnitřní bar a 1 venkovní pool snack bar s terasou. Ve vnitřních prostorách je i wellness centrum se saunou, parní lázní a možností masáží, také dobře vybavené fitness. Nechybí herna, společenská TV místnost, internetový koutek, business centrum, market. Venkovní prostory, lemované vzrostlou zelení, Vám nabídnou 2 hlavní sladkovodní bazény, 1 dětský bazén se skluzavkami, jacuzzi, pouze pro dospělé a jako příjemné zpestření pro děti i dospělé vlastní aquapark se skluzavkami a tobogány. Sluneční terasy jsou vybavené lehátky a slunečníky zdarma. Lze využít multifunkčního hřiště, zahrát si kulečník, stolní tenis, k dispozici za poplatek jsou 2 tenisové kurty, nechybí dětské hřiště. Hotel navíc pořádá zábavné a sportovní programy pro všechny věkové kategorie. na okolních plážích jsou střediska vodních a plážových sportů. Privátní parkování pro hotelové hosty je samozřejmostí.
Vybavení pokoje
Resort nabízí ubytování ve studiích Standard a několika různých kategoriích suit, některé s vlastním bazénem nebo samostatnou ložnicí, na vyžádání. Studia cca 35-38 m2 a suity cca 48-53 m2 mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuálně ovladatelnou klimatizaci, SAT-TV, jídelní stůl, minilednici, mikrovlnou troubu, coffee/tea set, pracovní desk, křeslo, trezor a internetové připojení zdarma, balkon nebo terasu, výhled se odlišuje dle typu ubytování. Na vyžádání lze sjednat i suitu s 2 samostatnými ložnicemi s kapacitou až 6 osob.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.
Popis zařízení 1
Pokoje/studia mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuálně ovladatelnou klimatizaci, SAT-TV, jídelní stůl, minilednici, mikrovlnou troubu, coffee/tea set, pracovní desk, křeslo, trezor a internetové připojení zdarma, balkon nebo terasu, výhled se odlišuje dle typu ubytování.
Stravování
All inclusive program formou bohatého bufetu s občerstvením a nápoji během celého dne, místa a časy stravování Vám budou sděleny po příjezdu.
Náš názor
Velmi oblíbený resort nabízející všem hostům to, co potřebují a hledají ke strávení spokojené dovolené. Skutečně oceňujeme velkou vybavenost hotelu, kvalitu stravovacích a všech ostatních služeb, variabilitu typů ubytování s možností ubytování až 6 osob, dále prostornost, rovněž tak důraz na nejmenší hotelové hosty. Vřele doporučujeme všem kategoriím klientů.
Odkaz na WWW
http://www.stelliasresort.com
www odkaz popis 1
www.stelliasresort.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
Ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
Případné navýšení palivového příplatku.