STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Budapešť (nejen) pro děti

Maďarsko, Maďarsko, Budapešť

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Budapešť (nejen) pro děti

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Budapešť (nejen) pro děti

Tentokrát uvidíme Budapešť trochu jinak, čeká nás svět zvířat a exotických rostlin. ZOO v Budapešti má zvláštní ráz pavilonů, některé z nich patří mezi architektonické památky. Řada z nich je postavená ve stylech upomínajících na architekturu různých koutů světa. Budapešťská zoologická zahrada patří k jedněm z nejkrásnějších na světě, kde uvidíte 700 druhů chovaných živočichů, 2 000 druhů evropských i tropických rostlin, 16 pavilonů plus motýlí expozice.
V Tropicariu a Oceanariu vám prohlídka rozšíří poznání rozmanitosti tropického života v celém průřezu, budete mít možnost nahlédnout pod hladinu moří. První hala: ryby maďarských vod, druhá hala: volně se pohybující kosmani běločelí, bezbariérový výhled na leguány zelené či kosmany zakrslé, sedm terárií světa hadů, třetí hala: má podobu tropické říční laguny, kde žijí velcí aligátoři američtí. Nádrží vede akrylátový tunel dlouhý jedenáct metrů, kde můžete sledovat kolem sebe i nad sebou proplouvající žraloky skvrnité a mnoho druhů útesových ryb, nevyjímaje rejnoky a dravé piraně. Zkrátka nezapomenutelný zážitek pro malé i velké.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v brzkých ranních hodinách a končí v Hodoníně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Odjezd autobusu z ČR v ranních hodinách dle svozové trasy. Plánovaný příjezd do Budapešti je v dopoledních hodinách, kde vystoupíme u Tropicaria. Dopoledne si prohlédneme Tropicarium, zde se naladíte na krásný podmořský svět a odpoledne se přesuneme do zoologické a botanické zahrady. V podvečerních hodinách plánovaný odjezd z Budapešti. Ve večerních hodinách plánovaný příjezd do Hodonína. Následuje rozvoz zpět do nástupních míst.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa Brno 100 Kč, Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště 100 Kč, Otrokovice, Hulín a Přerov 150 Kč, Olomouc 200 Kč. Nástupní místo Frýdek - Místek, Ostrava na vyžádání při minimálním počtu 6 osob, cestovní pojištění 45 Kč/osoba, vstupy.

Vstupy:

* orientační vstupné, které se může během roku změnit.
ZOO: dospělá osoba (18 - 64 let) 4 500 HUF, senioři nad 65 let 3 200 HUF, děti (2-18 let) 3 200 HUF, rodina 2 dospělí a 2 děti do 18 let 13 300 HUF. Možné platit v hotovsti forinty (HUF) nebo platební kartou.

Vstupenky do ZOO platí také pro Magic Hill, Pálmaház a Aquarium. Více na: https://zoobudapest.com/rolunk/jegyarak

Kladné stránky

oblíbený výlet nejen pro děti
prohlídka budapešťské Zoo
návštěva Oceanária a Tropicária