STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Thermal Margareta Island

Maďarsko, Maďarsko, Budapešť

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Thermal Margareta Island

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru. Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %. Možnost dokoupení plné penze (bez nápojů).
Balíček 2
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, neomezené využití spa (vnitřní termální lázeň, plavecký bazén, whirlpool, venkovní bazén s terasou od května do září, sauna, pára, aroma kabina), skupinové fitness aktivity dle denní nabídky,, zapůjčení županu, Wi-Fi. Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x welcome drink, 1x kávu a zákusek v baru a 1x dentální proceduru ve Vital centru. Slevy při pobytu od 14 noci 5 %, od 21 nocí 10 %.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází v historické budově, ale všechny pokoje jsou nově renovované. Nabízí také známou restauraci Széchenyi se zahradní terasou. Hosté Grand hotelu mohou využít ozdravných účinků bohatých léčivých vod Markétina ostrova v komplexně vybavených termálních lázních sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen vyhřívanou chodbou a dojdete tam tedy pohodlně ve svém županu.
Poloha
Hotel GRAND MARGARET ISLAND se nachází na malebném a pro svou fontánu známém Markétině ostrově, který leží asi 20 minut pěší chůzí od centra města romantické Budapeště. Ponořte se do ticha v objetí řeky Dunaj na svěžím, zeleném ostrově posetém romantickými jezírky a rybníky.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, vyznačená místa pro kuřáky, úschovna zavazadel, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů, parkování možné na závorou nebo v garáži.
VYBAVENÍ POKOJŮ
Pokoj DELUXE TWIN, možnost přistýlky, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón. Pokoj pro dva DELUXE, extra velká manželská postel, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón. Pokoj DELUXE PLUS, extra velká manželská postel, rozkládací pohovka nebo přistýlka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón a k dispozici jsou pokoje s propojujícími dveřmi. Apartmán, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón, možnost přistýlky. Apartmán DELUXE SUITE, obývací pokoj, ložnice s extra velkou manželskou postelí a televizí, koupelna (vana a sprcha, WC, fén, pantofle, župan), psací stůl, kabelová LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, rychlovarná konvice s čajem a kávou, klimatizace a vytápění, Wi-Fi (zdarma), balkón, možnost přistýlky.
Stravování
Snídaně či polopenze. Snídaně v hotelové restauraci formou švédských stolů mezi 7:00 a 10:00 hod. Večeře formou švédských stolů se podává v restauraci Széchenyi od 18:00 do 21:00 hod, pak lze z omezeného jídelního lístku od 21:00 do 23:00 hod objednat hlavní chody.
INDIKACE A LÉČBA
Při procedurách se využívá 70 °C horká voda vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury jsou mimořádně účinné při léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, poruchách nervové nebo oběhové soustavy a dýchacího traktu.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Ve vedlejším hotelu Thermal Margaret Island, který je propojen suchou teplou chodbou, můžete užívat zaslouženého relaxu ve spa a wellness centru, kde naleznete: - Krytý bazén (27-28°C) - Venkovní bazén (27-28°C) - Termální koupaliště (37-38°C), naplněné léčivou vodou z vlastního pramene (dětem do 14 let se ze zdravotních důvodů použití termálních bazénů výslovně nedoporučuje!) - Termální gymnastický bazén (33-35°C) - Rekreační bazén (33-34°C) - Podvodní trakční nádrž (35-36°C) - Vířivku - Kneippův chodník - Solárium - Sluneční terasu - Odpočívadla - masáže, thajské masáže, solnou jeskyni, kosmetické ošetření a mnoho dalšího. V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta. Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget. Rozsáhlá nabídka wellness a léčebných procedur v přilehlém lázeňském hotelu Thermal Margaret Island. Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.
CENA ZAHRNUJE
Ubytování, stravu dle výběru.
CENA NEZAHRNUJE
Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.