STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Health Spa Hotel Aqua

Maďarsko, Maďarsko, Balaton, Balaton , Heviz

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Health Spa Hotel Aqua

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Hévíz
Praha: 520 km, Brno: 325 km, Bratislava: 200 km
Poloha
Hotel se nachází v centru oblibeného městečka cca 300 m od léčivého jezera. Balaton je od hotelu vzdálen cca 10 km. 

Vybavení
V hotelu je restaurace s letní terasou, pivnice, kavárna, letní zahradní grill-bar. Návštevníkům je k dispozici WiFi, venkovní plavecký bazén a Kneipův chodník (otevřený od května do září). Vnitřní a venkovní soustava bezénů, vířivka, masážní trysky, vnitřní termální bazén (35 oC), sauna, fitness, balneoterapie, hydromasáže. Placené parkoviště, cca 5,5 EUR/noc. Garáž cca 15,- EUR/noc
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, minibar, rádio, TV/sat., klimatizace, fén, francouzské okno, župan.
Stravování
All inclusive 3 x denně bufetovou formou. Během dne pozdní kontinentální snídaně, bylinné čaje a ovoce, káva, zmrzlina (odpoledne). Večer i víno a pivo. Uvítací přípitek.
Sport a zábava
Stolní tenis, skupinové sportovní programy (ranní a fitness gymnastika), nordic walking, volný vstup na večery s živou hudbou. Léčebné procedury a masáže za poplatek. V létě se o zábavu dětí starají animátoři. V hotelu také půjčovna jízdních kol. Tenisové kurty vzdálené cca 300 m. Jízda na koni – i výuka, cca 2 km.
Na své si přijdou i děti, čeká na ně interaktivní klub Bubbles, kde si mohou dosyta vyhrát a užít si vodního areálu.
Informace
10.5.2024 bude otevřen nový saunový svět, finská sauna v plavkách i bez, bio a infrasauny, ponorný bazén, vědrová sprcha a prostorná relaxační zóna. V červenci 2024 bude zahájena rekonstrukce areálu krytého bazénu, do září budou kompletně zrekonstruovány termální bazény. V tomto období budou uzavřeny, k dispozici však zůstávají veškeré ostatní bazény s obvyklou all inclusive nabídkou alkoholických nápojů (stolní vína, točené pivo).  Navíc v těchto měsících i sekt od 15,00 - 18,00 hodin.


Pes za poplatek cca  25 EUR/noc
Tipy pro správnou volbu
- vlastní soustava hotelových bazénů - relaxace pod jednou střechou - služby all inclusive
Upozornění
U některých hotelů platí vyšší ceny u termínů velikonoc, Formule 1 a svátků (ceny v katalogu informační - upřesnění u prodejce).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.