STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Festival klobás v Békéscsabě

Maďarsko, Maďarsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Festival klobás v Békéscsabě

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, 2× ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (1 490 Kč), cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
KECSKEMÉT - SEGEDÍN - GYULA - BÉKEŠSKÁ ČABA - ÓPUSZTASZER
Svozové trasy
A, H
1. den
Odjezd v Brna v ranních hodinách. Po cestě se zastavíme v KECSKEMÉTU, městě proslulém secesní architekturou, výrobou pálenky a pěstováním a zpracováním papriky. Čeká nás exkurze v destilerce Zwack Unicum, vyrábějící proslulé maďarské pálenky a likéry. Poté přijedeme do SEGEDÍNU, zvaného "Brána Evropy". Segedín nebo také Szeged, je jedním z oblíbených měst Maďarska. Jedná se o čtvrté největší maďarské město, které je právem přezdíváno "městem slunečního svitu", jelikož sem sluneční paprsky svítí přes 2200 hodin ročně. Po prohlídce města se ubytujeme.
2. den
Po snídani zavítáme do města GYULA - secesního města u rumunských hranic, rodiště Albrechta Dürera Staršího, kde se nachází středověký hrad, pověstná 200 let stará cukrárna v biedermayerovském stylu a je zde možnost koupání ve vyhlášených termálních lázních. Odpoledne přejedeme do města BÉKEŠSKÁ ČABA (Békescsaba) - místa konání každoročních největších slavností klobás na světě - Csabai Kolbászfesztivál s bohatým doprovodným programem a mnoha gastronomickými zážitky. Příjezd na hotel v nočních hodinách.
3. den
Dopoledne budeme relaxovat v Szegedu v místních termálních lázních, rozdělených na léčebnou a zážitkovou část. Odpoledne se zastavíme v pusztě - národním historickém parku v ÓPUSZTASZER se skanzenem typické lidové architektury a památníkem náčelníka Árpáda, který koncem 9.století přivedl maďarské kmeny do Karpatské kotliny. Poté se vydáme zpět do ČR, návrat do Brna v pozdních večerních hodinách.
Cena nezahrnuje
pobytové taxy, vstupné do dalších navštívených objektů cca 15 000 HUF.