STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hunguest Bük

6,1/10
6,1/10

Maďarsko, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bad Bük (Bükfürdö)

Recenze

Dagmar, pobyt s partnerem/kouprosinec 2018

6,8/10
Marek, pobyt s rodinoučervenec 2016

Hezke misto, slusny hotel, ale uz bych tam za tyhle penize nejel kvuli koupani s nasi malou dcerkou... Byl to trosku prehmat a zklamani :(

5,4/10

O hotelu

Hunguest Bük

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Vznik lázní: Při výzkumných ropných vrtech v roce 1957 vytryskl z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 m. o teplotě 58 °C a s obsahem minerálů téměř 14 000 mg/l. Dnešní rozsáhlý areál léčebných lázní se nachází na ploše 14 ha s vodní plochou přesahující 5200 m2. Návštěvníci mají k dispozici celkem 32 bazénů venkovních, polokrytých i vnitřních pro celoroční využití s teplotou vody od 26°C do 38°C a rovněž i wellness centrum a saunový svět (tepidárium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna, vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, vířivka nebo Kneippův bazén a odpočinková zóna vnitřní i venkovní), solná jeskyně, solná kabina, fitness, termoterapie. Léčivá voda v Bükfürdő s jejím unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalic-kého-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, má jedinečný pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při artróze, osteoporóze, Bechtěrevově nemoci, chronické artritidě, dně, rehabilitaci po ortopedických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urolog. zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Lázně kromě wellness služeb a koupání v bazénech s různě teplou minerální vodou poskytují lékařské prohlídky, léčebné kúry, hydroterapie, elektroléčbu, zdravotní gymnastiku, bahenní zábaly, parafango, ultrazvuk a další. V areálu je mnoho možností stravování - samoobslužná restaurace s teplými jídly, mnoho kiosků a bufetů s kvalitním občerstvením a posezením za přiměřené ceny. Navíc se zde většinou domluvíte i česky a také jídelní lístky jsou v češtině.

HUNGUEST HOTELBÜK 4*,bývalé hotely Répce a Répce Gold

Od srpna 2022 byl znovu otevřen kompletně zrekonstruovaný hotel Répce společně s Répce Gold se zcela novým vzhledem a názvem - nyní již fungují jako jeden celek pod názvem Hunguest Hotel Bük 4*. Bývalý Répce byl přejmenován na východní křídlo a Répce Gold na západní křídlo. V obou křídlech komplexu se nachází recepce, restaurace a bar. Ve východním křídle jsou umístěny sauny se sluneční terasou a fitness centrum, a v západním křídle wellness ostrov (plavecký bazén, vířivka, jacuzzi, finská sauna, infra sauna, parní kabina, ledová sprcha) a dětský koutek. Naši hosté samozřejmě mohou využívat služeb v obou křídlech. V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře. Naši klienti budou v roce 2024 ubytováni v komfortním rekonstruovaném západním křídle přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým je propojeno vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní i zážitkové zóny termálních lázní je zahrnut v ceně pobytu. Vybavení pokojů - prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny klima-tizací, TV-SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), chladničkou s minibarem a županem. Některé pokoje jsou s možností přistýlky. Stravování - snídaně i večeře formou bohatého bufetutu. je hostům poskytováno v hotelové restauraci. Obědy je možno zakoupit na místě z aktuální nabídky hotel. baru nebo využít nabídky jiných stravovacích zařízení v areálu term. lázní.

V ceně zájezdu je: ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní, (kromě saunového světa), doprava zájezd. autobusem, Wi-Fi, delegát CK, pojištění CK na úpadkek, 1x výlet do okolí.

V ceně zájezdu není: povinné komplexní cestovní pojištění (viz tabulka na str. 6), místní popl. cca 2 €/os/den nad 18 let (vybere průvodce).

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 15.02. - 500 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.