STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amilla Maldives Resort and Residences

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amilla Maldives Resort and Residences

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Vily prošly v roce 2020 rekonstrukcí. Areál má celkem 67 vil/domů. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů V resortu se nachází restaurace, kavárna, bar a plážový bar. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Dále je možné využít vícejazyčný personál, transfer-servis a kadeřnictví. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (zdarma) a projet se po okolí. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, obývací část, kuchyň a koupelna. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Všechny pokoje mají minibar. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby.

Sport/zábava

Prázdninový areál má venkovní bazén. Hostům jsou k dispozici slunečníky. Kdo chce i na dovolené sportovat, ten se může věnovat tenisu a hře boccia. Rybaření je za poplatek. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a jóga. V komplexu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň a kosmetický salon. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Objekt nabízí mnoho typů stravování. Lze si objednat polopenzi, plnou penzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dětská menu. Dále je zde možnost pikniku a drobného občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.