STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Le Méridien Maldives Resort & Spa

Maledivy, Lhaviyani Atol

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Le Méridien Maldives Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Rychlý přehled
transfer - hydroplán možnost příplatku na ALL INCLUSIVE nebo Premium ALL INCLUSIVE nádherné pláže a skvělé potápění slevy pro děti do 12 let Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele
Stručná poloha
150 km od letiště v Malé v severní části Malediv
Poloha
Lhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 150 km - transfer hydroplánem 40 minut.
Rozloha
délka cca 1000 m, šířka cca 300 m.
Vybavení pokoje
Sunrise Overwater Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
Sunrise Overwater Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Popis zařízení 1
Sunrise Overwater Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, plné penze, ALL INCLUSIVE nebo Premium ALL INCLUSIVE.
Odkaz na WWW
https://www.marriott.com/en-us/hotels/mlemd-le-meridien-maldives-resort-and-spa/overview/
www odkaz popis 1
Le Méridien Maldives Resort & Spa
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, služby česky mluvícího delegáta na letišti v Male - 1.400 Kč za pár nebo 2.000 Kč za rodinu.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.